Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

  • Zrównoważone rozwiązania LED

Ledvance Endura Klasyczny Cylinder Latarnia E27 Czarny

A
171,45  139,20  bez VAT z VAT
+ 0,19  Podatek ekologiczny
Dostępne tylko na żądanie
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

Produkt został dodany do Twojej listy życzeń!

Chcesz zamówić większą ilość?

Specyfikacja Ledvance Endura Klasyczny Cylinder Latarnia E27 Czarny

opis Ledvance Endura Klasyczny Cylinder Latarnia E27 Czarny

Dobrze wiedzieć

  • Obudowa dla żarówek E27
  • Zgodność z oświetleniem smart+
  • IP43 i obszary zastosowań
  • Materiał montażowy w zestawie

Obudowa dla żarówek E27

Dzięki Ledvance Endura Classic Cylinder Lantern Black otrzymujesz stylową oprawę natynkową z oprawą E27. Ta obudowa jest dostarczana bez żarówki, ale to jest łatwe do rozwiązania! W Nowazarowka można wybierać spośród wielu markowych żarówek LED E27, które można zamówić razem z tą oprawą ścienną.

Kompatybilny z oświetleniem smart+

Nie tylko standardowe żarówki E27 mogą być używane w tej oprawie. Możliwe jest również zastosowanie inteligentnego oświetlenia LEDvance smart+. W takim przypadku można sterować oświetleniem za pomocą aplikacji lub własnego głosu. Oświetlenie smart+ wykorzystuje platformę Zigbee. Dlatego możliwe jest również podłączenie innych żarówek LED E27 za pomocą Zigbee.

IP43 i obszary zastosowań

Ta oprawa Endura ma stopień ochrony IP43. Oznacza to, że oprawa nie jest w pełni zabezpieczona przed wodą, dlatego może być stosowana na zewnątrz tylko pod dachami lub na osłoniętych balkonach.

Materiał montażowy w zestawie

Montaż tej lampy ściennej LEDvance nie jest trudny, ponieważ materiały montażowe są dostarczane wraz z oprawą. Ponadto do oprawy wystarczy wkręcić żarówkę z trzonkiem E27, po czym można rozpocząć świecenie. Przy zakupie tego produktu otrzymasz 5-letnią gwarancję all-in.

Recenzją

Nie ma jeszcze recenzji tego produktu

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Please wait, adding to cart...

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.