Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

  • Zrównoważone rozwiązania LED

Wydajny, Niezawodny i Wytrzymały

Noxion powstał w 2000 roku w Eindhoven, mieście Światła w Holandii. Zaczęliśmy jako hurtownia, ale szybko staliśmy się wyspecjalizowanym producentem lamp LED. Ze względu na swój wykładniczy wzrost w ostatnich latach, Noxion można uznać za poważną i wiarygodną markę na europejskim rynku oświetleniowym. Firma Noxion zajmuje pozycję producenta niezawodnych opraw i zintegrowanych urządzeń LED po przystępnych cenach. Noxion gwarantuje krótki czas inwestycji, dzięki wysokiej sprawności technologii LED w źródłach światła, co z kolei znacznie redukuje koszty energii i konserwacji. Noxion angażuje się w procesy biznesowe w sposób ekologiczny, co zapewnia ciągłość odpowiedzialności społecznej. Zapewniając energooszczędne oświetlenie, Noxion wnosi pozytywny wkład do ograniczenia emisji CO2 w Europie.

Profesjonalne oprawy LED dla każdej aplikacji :

Oświetlenie biur

Owietlenie Biur

Właściwe oświetlenie w środowisku pracy jest kluczowe.Uaktywnienie renderowania kolorów światła znacznie zwiększy koncentrację i wydajność pracowników.

 
Owietlenie Zewnętrzne

Oświetlenie Zewnętrzne

Oprócz bezpieczeństwa ,oświetlenie ogrodu lub domu może poprawić estetykę nie tylko nieruchomości ale także okolicy.

 
Oświetlenie Przemysłowe

Oświetlenie Przemysłowe

Oświetlenie w strefie przemysłowej ma kluczowe znaczenie dla wydajności wszystkich pracowników i ich bezpieczeństwa. Wiele awarii występuje z powodu słabego oświetlenia.

Noxion oprawy LED do wbudowania sufitowego
  Noxion oprawy LED przemysłowe typu Highbay

Noxion LED Panels

Firma Noxion opracowała mnóstwo paneli LED przeznaczonych do różnych zastosowań, takich jak biura, sale konferencyjne, salony wystawowe, domy mieszkalne i szpitale. Panele LED Noxion są popularne ze względu na ich niski współczynnik odbicia światła w połączeniu z wysoką mocą światła. To sprawia, że są idealnym urządzeniem w miejscach wymagających dużej koncentracji światła. Panele LED Noxion są doskonałymi zamiennikami standardowych 60 do 60 cm i 30x120 cm. Ze względu na zintegrowaną technologię LED w Noxion. Panele pozwalają urządzeniu byc wysoce energooszczędne i mieć dożywotnią żywotność do 50000 godzin! Zamień standardowe oświetlenie sieciowe na nowe panele LED Noxion.

 

Noxion LED Highbay

Urządzenia Noxion LED Highbay są specjalnie zaprojektowane do zastosowań takich jak (ciężkie) środowiska produkcyjne i magazyny. Noxion LED Highbay są wodoodporne i odporne na kurz z oceną odporności na uderzenia (IP) 65, co czyni je praktycznie utrzymane w niezmiennym stanie. Dzięki efektywności energetycznej 120 lumenów na wat urządzenia te oszczędzą do 80% kosztów energii i mają bardzo krótki czas zwrotu. Podczas opracowywania tych urządzeń koncentrowano się na niezawodności i trwałości, co powodowało bardzo niskie koszty utrzymania. Instalacja jest bardzo prosta, więc oszczędzasz na kosztach instalacji i czasie. Noxion LED Highbay to doskonały wybór niezależnie od tego, gdzie chcesz go zastosować.

 

 

Zobacz wszystkie produkty Noxion