• Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
 • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
 • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji

Oświetlenie LED punktowe typu spots

Reflektory LED są zaprojektowane do bezpiecznego i łatwego wymieniania tradycyjnych lamp halogenowych. W porównaniu z diodami LED, które są wykorzystywane do ogólnego oświetlenia sufitu i mają szerszy kąt wiązki, reflektory LED zazwyczaj mają wąską wiązkę światła, zapewniając ostry kontrast pomiędzy światłem a cieniem. Z tego powodu reflektory są często pierwszym wyborem oświetlenia akcentującego w domowych, detalicznych i gościnnych środowiskach. Wiele reflektorów LED w naszej gamie cechuje wysoka kolorystyka 90-99, co oznacza, że ​​obrazy, dekoracje lub produkty zostaną dokładnie podkreślone w pełnym dynamicznym zakresie kolorów. Reflektory LED w naszej ofercie wykorzystują zintegrowaną technologię LED lub mogą już zawierać wymienną żarówkę LED, co ułatwia przełączenie na LED. Po przełączeniu reflektorów na technologię LED zyska się oszczędność energii nawet o 90% i średni czas życia, który jest 10 razy dłuższy niż tradycyjna żarówka halogenowa. Nasze wysokiej jakości markowe reflektory diod LED wyróżniają się wąskimi obręczami i szczuplejszymi, atrakcyjnymi konstrukcjami oraz są dostępne w wielu kolorowych temperaturach i świetlnych wyjściach. Wybierz zaprojektowany do odchylania lub ściemniający reflektor, aby uzyskać doskonałą wszechstronność przy projektowaniu idealnego oświetlenia.

Filtruj wedługKategoria
Aktualne wyszukiwanie
1-24 poza 129 znalezionych wyników
Filtry
Sortuj wg

Ile reflektorów wpuszczanych przypada na metr kwadratowy?

W przypadku ilości reflektorów wpuszczanych LED, które mają być zainstalowane, należy zawsze kierować się odpowiednią wartością lumenów produktów. Ponadto, nie wszystkie pomieszczenia wymagają takich samych wartości strumienia świetlnego. W kuchni, na przykład, zalecamy 300 do 400 lumenów na metr kwadratowy (lux). Jeśli wybrany przez Państwa reflektor wpuszczany LED ma moc 400 lumenów, należy zastosować odpowiednio jeden reflektor na metr kwadratowy.

 

Który reflektor wpuszczany do jakiego pomieszczenia?

Oprawy wpuszczane LED mogą być stosowane w sposób szczególnie elastyczny. Pojedynczy produkt jest idealny do oświetlenia akcentującego, natomiast kilka reflektorów może oświetlić całe pomieszczenie. Reflektory wpuszczane mogą być zainstalowane w prawie każdym pomieszczeniu w Twoim domu:

 

 • Kuchnia: o temperaturze barwowej chłodnej bieli
 • Salon i sypialnia: z możliwością ściemniania, o temperaturze barwowej od bardzo ciepłej do ciepłej
 • Łazienka: o stopniu ochrony IP44

 

Jednak reflektory wpuszczane LED mogą być stosowane nie tylko w prywatnych domach - te wszechstronne produkty są również popularne w oświetleniu gastronomicznym lub sklepowym.

 

 • jako oświetlenie akcentujące, reflektory zwracają uwagę klientów na wybrane produkty
 • zastosowanie odpowiedniego oświetlenia zwiększa obroty, a jednocześnie pozwala oszczędzać energię dzięki reflektorom wpuszczanym LED
 • Dzięki elastycznemu zastosowaniu często odchylanych lub ściemnianych reflektorów można wyposażyć całą powierzchnię sklepu w jedną serię produktów, dzięki czemu skończył się chaos związany z lampami.

 

Ze względu na wysoką jakość produktu, reflektory wpuszczane LED firmy Noxion polecamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

 

Jakie kształty i kolory wybrać do reflektorów wpuszczanych?

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór reflektorów wpuszczanych LED o różnych kolorach podstawy. Do wyboru są podstawy białe, czarne, srebrne, aluminiowe lub w kolorze węgla drzewnego. Masz również swobodę wyboru kształtu. Dostępne są na przykład obrotowe reflektory wpuszczane LED, jak również te z okrągłą lub kanciastą obudową.

 

Jakie reflektory wpuszczane wybrać na zewnątrz?

Jeśli chcesz oświetlić obszar zewnętrzny za pomocą lamp wpuszczanych LED, powinieneś koniecznie zwrócić uwagę na klasę ochrony. Polecamy produkty o stopniu ochrony IP65. Ten poziom ochrony sygnalizuje użytkownikowi, że produkt jest pyłoszczelny i zabezpieczony przed dotykiem oraz przed strumieniami wody padającymi pod dowolnym kątem. Dzięki temu mróz i woda nie są w stanie zaszkodzić reflektorowi wpuszczanemu LED. Odpowiednie lampy do zastosowań zewnętrznych można znaleźć w naszej kategorii Lampy zewnętrzne LED.

 

Czy istnieją ściemniane reflektory wpuszczane i spoty wpuszczane?

Tak, niektóre lampy wpuszczane LED są również ściemniane. Oznacza to, że można indywidualnie regulować natężenie światła. Na przykład, jeśli zainstalujesz wpuszczane reflektory w swoim salonie, możesz przyciemnić jasność do oglądania telewizji i zwiększyć ją do czytania.

 

Znalezienie odpowiedniego miejsca na wnękę

Reflektory wpuszczane LED można kupić zarówno z wbudowaną żarówką, jak i bez niej. Jeśli zdecydujesz się na drugi wariant, to otrzymasz tylko gniazdo. W tym przypadku należy zakupić osobno źródło światła. Należy zwrócić uwagę na gniazdo. Lampy wpuszczane LED mają zazwyczaj podstawę GU10. Oświetlacz musi mieć również taką podstawę, aby bez problemu pasował do oprawy.
Oprócz odpowiedniej podstawy, ważną rolę odgrywa również kąt wiązki reflektora wpuszczanego LED. Zależy to od jego przeznaczenia, dlatego przed zakupem należy zastanowić się, gdzie chcemy zamontować nasz nowy reflektor. Z reguły, jeśli chcesz oświetlić konkretny obiekt, taki jak rzeźba lub obraz, potrzebujesz małego kąta wiązki. Jeśli jednak chcesz oświetlić całe pomieszczenie za pomocą reflektorów wpuszczanych LED, powinieneś wybrać produkty o dużym kącie wiązki.

 

Dlaczego reflektory wpuszczane LED zamiast halogenowych? 

Czy nadal używasz konwencjonalnych reflektorów halogenowych? Najwyższy czas wymienić je na nowoczesne reflektory wpuszczane LED! Istnieje przecież wiele powodów, dla których warto przejść na LED: 

 • Oszczędność energii i tym samym kosztów sięga nawet 80%. W ten sposób nie tylko zmniejszają Państwo koszty energii elektrycznej, ale również zużycie CO2. 
 • Reflektory wpuszczane LED nadają się do recyklingu, ponieważ nie zawierają żadnych substancji toksycznych. Z kolei reflektory halogenowe nie są już produkowane w Europie od 2018 roku, ponieważ ich bilans energetyczny jest bardzo słaby. 
 • Żywotność reflektorów wpuszczanych LED jest do trzech razy dłuższa niż reflektorów halogenowych. 
 • Lampy wpuszczane LED są dostępne w wielu różnych temperaturach barwowych - od przytulnej bardzo ciepłej bieli (2 700 K) do neutralnej chłodnej bieli (4 000 K). 
 • Nie wymagają one transformatora.  
 • Reflektory wpuszczane LED nie migoczą przez cały okres użytkowania, dzięki czemu ich wymiana i konserwacja są wyjątkowo tanie.

 

Ze względu na liczne zalety reflektorów wpuszczanych LED cena zakupu zwraca się w bardzo krótkim czasie - dlatego już teraz przestaw się na wydajną alternatywę LED.

 

Prawidłowy montaż opraw wpuszczanych LED

Oprawy wpuszczane LED można zamontować w mgnieniu oka - nie potrzeba do tego żadnego doświadczenia. Ważne jest to, że masz podwieszany sufit, w którym kable mogą zniknąć. Wystarczy postępować zgodnie z naszą instrukcją montażu krok po kroku:

 1. Wywiercić otwory w suficie pod lampy wpuszczane. (Ten krok nie jest konieczny, jeśli wymieniasz tradycyjny reflektor halogenowy na alternatywę LED). 
 2. Przed wymianą: wyłączyć zasilanie! Dla większego bezpieczeństwa można wykręcić bezpiecznik.
 3. Umieścić lampę LED w uchwycie i zagiąć sprężyny naciągowe do góry. 
 4. Wsunąć lampę wpuszczaną w pasujący otwór w suficie. 
 5. Włącz zasilanie i natychmiast oszczędzaj energię i pieniądze.

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.