Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Płatności

PŁATNOŚCI

Nasza strona jest szyfrowana za pomocą SSL Secure, najlepszej możliwej ochrony płatności internetowej. Do przetwarzania płatności używamy systemu Adyen, wspomaganego dodatkową ochroną ze strony Państwa banków, przez co cały proces transakcyjny jest bardzo bezpieczny. NowaŻarówka i Adyen pracują ciężko, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas płatności w naszym sklepie internetowym. Dążymy do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa, szyfrując wszystkie poufne informacje za pomocą SSL. W dobie powszechnej technologii oszustwa internetowe są bardzo poważnym problemem. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji zdecydowaliśmy się wprowadzić kilka kroków, które mają na celu wykluczenie jakiegokolwiek oszustwa. Są to m. in. sprawdzanie płatności, login klienta czy też zapis danych.

Płatność online poprzez DotPay
Dokonując integracji z Dotpay, zyskują Państwo dostęp do szerokiego wachlarzu metod płatniczych. Blisko 200 kanałów płatności, w tym aż 140 kanałów PayByLink. DotPay obsługuje płatności kartowe w wielu walutach i modelach, od bramki płatniczej do OneClick! Dzięki DotPay maja Państwo wygodę użytkowania na urządzeniach mobilnych, łatwą i szybką obsługę oraz bezpieczeństwo dzięki zapiezpieczeniom i wieloletniemu doświadczeniu.

PayPal 
PayPal jest jedną z najbezpieczniejszych metod płatności internetowych. Chcemy aby składając zamówienie za pomocą płatności PayPal mieli Państwo 100% pewność bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji. PayPal jest tego gwarantem. Wybierz płatność PayPal, zaloguj się do swojego konta i dokonaj płatności. Prosto i bezpiecznie!

Płatność kartą  
Wybór tej opcji zapewnia natychmiastową płatność pod warunkiem posiadania środków kredytowych. Państwa zamówienie zostanie przekazane do realizacji i wysłane tak szybko jak będzie to możliwe.Zaletą tej metody jest brak jakichkolwiek dodatkowych opłat oraz szybki czas realizacji!Nie wszystkie firmy akceptują płatności za pomocą American Express, gdyż bardzo często związane jest to z dodatkowymi opłatami. Jeśli już to robią, koszt dodatkowych opłat ponosi najczęściej klient.Nasza firma akceptuje płatności American Express,doliczając dodatkową opłatę w wysokości 10 zł. Podobnie jak w przypadku płatności za pomocą kart Visa i American Express, MasterCard zapewnia natychmiastowy transfer środków nie obciążając klienta dodatkowymi kosztami!