Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.Entrance Any-lamp

O Noważarówka

Noważarówka.pl to polski oddział holenderskiej firmy Any-lamp. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży oświetleniowej Any-Lamp jest europejskim liderem na rynku oświetlenia online. Dążymy do zapewnienia firmom i klientom prywatnym zrównoważonych, niedrogich i energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych.

Wszystkie nasze produkty są projektowane przez najwyższej jakości marki, takie jak Philips, Noxion i Osram, aby zapewnić najwyższe standardy wydajności, trwałości i bezpieczeństwa.Nasza wizja


Lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Proste zmiany mają ogromny wpływ. Zmieńmy świat razem.

Nasze biuro znajduje się w pobliżu Eindhoven, miasta światła i siedziby czołowych firm, takich jak Noxion oraz Philips- firmy produkującej oświetlenie, która uczyniła Eindhoven znanym na całym świecie. W ciągu kilku lat liczba naszych pracowników wzrosła z 25 do ponad 200 z biurami w Holandii, Niemczech, Francji i na Tajwanie. Od początku zawsze dążyliśmy do poprawy jakości życia, biorąc odpowiedzialność za nasze środowisko. W rezultacie pomogliśmy naszym klientom zaoszczędzić 300 000 ton emisji dwutlenku węgla rocznie!

Any-Lamp Interior


Nasza misja


Pomagamy europejskim firmom stać się bardziej ekologicznymi dzięki LED i inteligentnemu oświetleniu.

W Any-Lamp wierzymy, że wzrost jest możliwy tylko wtedy, gdy bierzemy odpowiedzialność za naszą planetę. Wybierając oświetlenie LED, będziemy mogli znacznie zmniejszyć ogólne zużycie energii, a w rezultacie emisje dwutlenku węgla w przemyśle i gospodarstwach domowych.

Technologia oświetlenia LED pomoże nam w osobistym wkładzie w odwrócenie zmian klimatu i walkę z globalnym ociepleniem ze względu nie tylko na wysoką efektywność energetyczną, ale także na jego trwałość i 100% recykling materiałów.

W porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła, światła LED nie wytwarzają ciepła ani szkodliwych emisji UV, są w 100% wolne od rtęci, działają do 20 razy dłużej i powodują niższe całkowite roczne zużycie energii elektrycznej przy tej samej (lub lepszej) jakości światła!

Praca w Any-Lamp

Rozwinęliśmy się z lokalnej firmy w globalnego gracza na rynku oświetleniowym. Odwiedzając nas, od razu poczujesz ekscytującą i dynamiczną atmosferę pracy. Nasza chęć i ambicje zaowocowały wybitnym wzrostem, ale ciągle szukamy nowych talentów, aby przesunąć go na wyższy poziom. Czy jesteś Naszym nowym kolegą, którego szukamy?