Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 latEntrance Any-lamp

O Noważarówka

Noważarówka.pl to polski oddział holenderskiej firmy Any-lamp. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży oświetleniowej Any-Lamp jest europejskim liderem na rynku oświetlenia online. Dążymy do zapewnienia firmom i klientom prywatnym zrównoważonych, niedrogich i energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych.

Wszystkie nasze produkty są projektowane przez najwyższej jakości marki, takie jak Philips, Noxion i Osram, aby zapewnić najwyższe standardy wydajności, trwałości i bezpieczeństwa.Nasza wizja


Lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Proste zmiany mają ogromny wpływ. Zmieńmy świat razem.

Nasze biuro znajduje się w pobliżu Eindhoven, miasta światła i siedziby czołowych firm, takich jak Noxion oraz Philips- firmy produkującej oświetlenie, która uczyniła Eindhoven znanym na całym świecie. W ciągu kilku lat liczba naszych pracowników wzrosła z 25 do ponad 200 z biurami w Holandii, Niemczech, Francji i na Tajwanie. Od początku zawsze dążyliśmy do poprawy jakości życia, biorąc odpowiedzialność za nasze środowisko. W rezultacie pomogliśmy naszym klientom zaoszczędzić 300 000 ton emisji dwutlenku węgla rocznie!

Any-Lamp Interior


Nasza misja


Pomagamy europejskim firmom stać się bardziej ekologicznymi dzięki LED i inteligentnemu oświetleniu.

W Any-Lamp wierzymy, że wzrost jest możliwy tylko wtedy, gdy bierzemy odpowiedzialność za naszą planetę. Wybierając oświetlenie LED, będziemy mogli znacznie zmniejszyć ogólne zużycie energii, a w rezultacie emisje dwutlenku węgla w przemyśle i gospodarstwach domowych.

Technologia oświetlenia LED pomoże nam w osobistym wkładzie w odwrócenie zmian klimatu i walkę z globalnym ociepleniem ze względu nie tylko na wysoką efektywność energetyczną, ale także na jego trwałość i 100% recykling materiałów.

W porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła, światła LED nie wytwarzają ciepła ani szkodliwych emisji UV, są w 100% wolne od rtęci, działają do 20 razy dłużej i powodują niższe całkowite roczne zużycie energii elektrycznej przy tej samej (lub lepszej) jakości światła!

Praca w Any-Lamp

Rozwinęliśmy się z lokalnej firmy w globalnego gracza na rynku oświetleniowym. Odwiedzając nas, od razu poczujesz ekscytującą i dynamiczną atmosferę pracy. Nasza chęć i ambicje zaowocowały wybitnym wzrostem, ale ciągle szukamy nowych talentów, aby przesunąć go na wyższy poziom. Czy jesteś Naszym nowym kolegą, którego szukamy?