Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji
Promocja Tygodniowa

Jeśli lubisz dobre okazje tak samo jak my lubimy dobre oświetlenie, to trafiłeś we właściwe miejsce! Nasi eksperci od oświetlenia wybrali wiele źródeł światła, które można teraz kupić w najbardziej konkurencyjnych cenach!

 

 
 
Ostatnia Szansa

Ostatnia szansa! | Wysokie rabaty na najwyższej jakości oświetlenie

Czas wyprzedazy w Nowej Żarówce! Skorzystaj z ostatniej szansy na zdobycie tych najwyższej jakości lamp, opraw i akcesoriów w okazyjnej cenie. Skorzystasz z rabatów nawet do 50%!
 
 

Wybraliśmy te okazje specjalnie dla Ciebie! Nie tego szukasz? To wszystko są oferty ostatniej szansy.

 

 

 
 
Najlepsza Cena

Najlepsza cena | Gwarancja najniższej ceny!

Nie znajdziesz tych najwyższej jakości produktów oświetleniowych Philips, Osram i Noxion nigdzie taniej! Tak jest w przypadku każdej najlepszej ceny. Szukanie niższych cen nie ma absolutnie żadnego sensu, ponieważ wszystkie te produkty mają gwarancję najniższej ceny!
 
 

Wybraliśmy je wstępnie, ale wszystkie produkty możesz zobaczyć tutaj!

 

 

 
 
 

Wskazówka | Czy widziałeś już nasze panele LED Noxion Econox?

Nasze panele LED Noxion Econox doskonale sprawdzają się w holach recepcyjnych, sklepach detalicznych i podobnych miejscach. Dzięki technologi LED Flicker-free (bez migotania) i UGR<22 (Unified Glare Rating) poziomowi olśnienia, zapobiegasz uciążliwemu czynnikowi bez uszczerbku dla dobrej wydajności świetlnej. Co więcej, oszczędzasz do 50% energii i otrzymujesz 7-letnią gwarancję na to urządzenie!

 
 

Tradycyjne żarówki żarowe

Kup ostatnie dostępne na rynku żarówki żarowe w najlepszej cenie! Ciesz się ciepłym i nastrojowym światłem tych tradycyjnych lamp. Pośpiesz się! Ilość produktów jest ograniczona!