• Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji

Oświetlenie LED szynowe

Nasz asortyment diod LED łączy wielo optyczne technologie LED z atrakcyjnie zaprojektowanymi reflektorami śladowymi, co zapewnia znaczne oszczędności energii i wyjątkową wszechstronność w postaci super energetycznej, estetycznie wyglądającej alternatywy dla tradycyjnych stacjonarnych reflektorów halogenowych.Ścieżka diod LED w naszych rozwiązaniach wykorzystuje najwyższej jakości moduły LED firmy Fortimo LED, zapewniając doskonale czyste światło LED zarówno w ciepłych, białych (3000K), jak i zimnych białych (4000K) i dostępnych w wielu kolorach obudowy i poziomach jasności.

Filtruj wedługKategoria
Aktualne wyszukiwanie
1-24 poza 146 znalezionych wyników
Filtry
Sortuj wg

Czym jest LED Railspot?

Jeśli korzystasz z przestrzeni komercyjnej, gdzie sprzedaż lub ekspozycja produktów i przedmiotów jest bardzo ważna, to lampy torowe LED są doskonałą opcją. Lampy te znane są z elastyczności i bardzo wysokiego oddawania barw na poziomie 90-99Ra. Dzięki temu możesz umieścić produkty całkowicie w centrum uwagi. Kolory są oddane w sposób naturalny dzięki oświetleniu torowemu, co nadaje np. czerwonemu jabłku czy jasnoróżowej sukience dodatkowego uroku. Możesz również sprawić, że obrazy i dzieła sztuki staną się bardziej reprezentacyjne dzięki oświetleniu LED. Co więcej, sam decydujesz, jak chcesz zawiesić system szyn. Jeśli chcesz, możesz ją wydłużyć lub skrócić i przenieść jeden lub więcej punktów na szynach w inne miejsce.

W jakich kolorach dostępne jest oświetlenie ścieżek LED?

W naszej ofercie lamp torowych LED możesz wybierać spośród najwyższej jakości produktów w wielu kolorach, takich jak czarny, biały, szary i srebrny. To, jaki kolor najlepiej wybrać, zależy od tego, jakie kolory są już obecne w pokoju. Najpopularniejsze pod tym względem są czarne i białe oświetlenie ścieżek, ponieważ te kolory są bardziej neutralne w naturze i dlatego dobrze pasują do większości wnętrz. Nasza oferta oświetlenia ścieżek obejmuje kilka najlepszych marek, takich jak Noxion. Philips i Ledvance. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz najlepsze spoty LED o długiej żywotności.

 

Jakie są zalety systemu ścieżek LED?

Chcesz kupić oświetlenie ścieżek LED online? Zapewni ci to wiele korzyści, które pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze na wiele sposobów. Poniżej wymieniliśmy dla Ciebie najważniejsze z nich.

Elastyczność: Oświetlenie szynowe może być umieszczone na dużej powierzchni sufitu bez konieczności zasilania każdej oprawy osobno. Większość lamp szynowych LED można również obracać, dzięki czemu możesz świecić bezpośrednio na produkt lub przedmiot. Możesz także obracać oprawy lub wydłużać i skracać system.

Wydajność: Nasza oferta produktów obejmuje szeroki wybór systemów ścieżek LED, które są bardzo wydajne w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami lub halogenami. Przechodząc na trwałe LED track spoty możesz zaoszczędzić do 90% na prądzie i kosztach energii.

Trwałość: Kupując system ścieżek LED masz pewność, że jest to produkt trwały, o średniej żywotności 50,000 godzin. Przy czasie świecenia wynoszącym na przykład 60 godzin tygodniowo, Twój reflektor torowy LED będzie zapewniał wysokiej jakości, niemigoczące światło przez okres do 20 lat. Oszczędzasz również na kosztach konserwacji i wymiany, ponieważ lampy LED działają znacznie dłużej.

 

Dla jakich obszarów odpowiednie są spoty z gąsienicami?

Systemy ścieżek LED są stosowane zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym. Mogą być użyte do kompleksowego oświetlenia pomieszczenia z jednym lub kilkoma gniazdkami.

Domy - Czy lubisz minimalistyczne i nowoczesne wyposażenie, czy masz szczególnie kanciasty pokój? Następnie możesz zainstalować na suficie reflektory torowe. Nadają one każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny urok i zawsze dają najlepsze światło dzięki wysokiej wartości CRI.

Handel detaliczny - track spoty LED doskonale nadają się jako oświetlenie sklepowe. Niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć sklep odzieżowy, salon fryzjerski czy inne miejsce sprzedaży detalicznej, system szyn jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki oprawom szynowym LED o wysokim oddawaniu barw (90-99Ra) możesz fachowo wyeksponować swoje produkty, a tym samym zwiększyć sprzedaż.

Przemysł gastronomiczny - Niezależnie od tego, czy jest to restauracja, bar czy stołówka, miejsca na torze są zawsze dobrym wyborem w przemyśle gastronomicznym! Dają one możliwość oświetlenia dużej przestrzeni. Ściemnialne LED track spoty są dobrze dopasowane do branży hotelarskiej. Tworzy to przytulną i zachęcającą atmosferę, zwłaszcza w barach.

Hotele - systemy ścieżek LED mogą być używane indywidualnie pod względem koloru, kształtu i długości lamp. Dlatego mogą być elastycznie wykorzystywane w hotelu: w pokojach gościnnych, na korytarzach, w lobby czy w restauracji. Źródła światła mogą być dopasowane do poszczególnych stref hotelu i nadal tworzyć spójną całość.

Biura - Systemy ścieżek LED są idealne do pomieszczeń rekreacyjnych, stref wejściowych i korytarzy. Zamiast instalować panele w każdym pomieszczeniu, wybierz nowoczesne oświetlenie ścieżek, aby lepiej wykorzystać swój biurowiec. Odpowiednie oświetlenie ścieżek LED znajdziesz w naszej kategorii Oświetlenie biurowe.

Muzea i galerie - Dzięki oświetleniu szynowemu LED zawsze masz możliwość stworzenia odpowiedniego światła dla zmieniających się wystaw. Kiedy już zamontujesz szkielet systemu szynowego, możesz łatwo dodać lub usunąć oprawy albo obrócić je w innym kierunku. W muzeum lub galerii sztuki zalecamy zainstalowanie oświetlenia punktowego w kolorze białym, ponieważ jest ono dyskretne i nie odwraca uwagi zwiedzających od eksponatów.

Nasz asortyment diod LED łączy wielo optyczne technologie LED z atrakcyjnie zaprojektowanymi reflektorami śladowymi, co zapewnia znaczne oszczędności energii i wyjątkową wszechstronność w postaci super energetycznej, estetycznie wyglądającej alternatywy dla tradycyjnych stacjonarnych reflektorów halogenowych.Ścieżka diod LED w naszych rozwiązaniach wykorzystuje najwyższej jakości moduły LED firmy Fortimo LED, zapewniając doskonale czyste światło LED zarówno w ciepłych, białych (3000K), jak i zimnych białych (4000K) i dostępnych w wielu kolorach obudowy i poziomach jasności.

Pokaż więcej

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.