• Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji

Żarówki LED E27

W tej kategorii znajdą Państwo pełną gamę żarówek LED z trzonkiem E27 (27mm) i funkcją ściemniania. Te żarówki są celowo zaprojektowane do imitacji tradycyjnego wyglądu żarówki, zapewniając jednocześnie wszystkie zalety technologii LED, takie jak na przykład znacznie dłuższą żywotność, wysoką strumień światła i wyjątkową efektywność energetyczną. Oświetlenie LED zapewnia atrakcyjny światło, które dopasowuje jasność i temperaturę barwową do Państwa starego, tradycyjnego oświetlenia i to z dużo za ułamek kosztów energii.
Filtruj wedługKategoria
Aktualne wyszukiwanie
1-24 poza 592 znalezionych wyników
Filtry
Sortuj wg

Jak wymienić stare żarówki E27 na żarówki LED E27?

Wymiana starej żarówki z trzonkiem E27 na nową żarówkę LED z tym samym gwintem jest bardzo prosta! Trzeba tylko wcześniej pamiętać o kilku rzeczach:

Aby mieć pewność, że po wymianie nie zauważycie Państwo żadnych różnic między obiema żarówkami, wystarczy sprawdzić trzy aspekty. Po pierwsze, należy sprawdzić, ile watów miała Twoja stara żarówka E27. Następnie można na tej podstawie określić wartość strumienia świetlnego do wymiany. To wskazuje, jak jasno świeci lampa.

Kiedy już to odkryjesz, możesz wybrać odpowiednią lampę LED E27, która ma taką samą wartość lumenów. Nasze produkty często posiadają tę informację w tytule. Tutaj, na przykład, przy "Replaces 50 Watt" pokazane jest bezpośrednio, które stare żarówki można zastąpić nowymi LED.

Nie zdziw się: moc twojej nowej lampy będzie znacznie niższa. Dzieje się tak dlatego, że żarówki LED są wielokrotnie bardziej wydajne niż żarówki żarowe.

Następnie, nadal trzeba zwrócić uwagę na oddawanie barw i temperatury barwowej nowego E27 LED: Oddawanie barw przez żarówki wynosi 90-99 Ra. Wiele diod LED również posiada tę wartość. Informacje te można znaleźć w danych technicznych każdego produktu. Tutaj można również łatwo określić temperaturę barwową. Lampa żarowa ma zazwyczaj temperaturę barwową ekstra ciepłej bieli (2 700 K). Żarówki LED E27 są również dostępne w tej barwie światła.

 

Które żarówki LED E27 są ściemnialne?

W naszym asortymencie posiadamy wiele diod LED z popularnym gniazdem, które można ściemniać. To, czy lampa jest ściemnialna czy nie, jest zwykle już w tytule produktu. Jeśli chcesz się zabezpieczyć, możesz również przeczytać to ponownie w danych technicznych każdego produktu. Jeśli chcesz wyszukać ściemnialne diody LED E27, możesz skorzystać z funkcji filtrowania po lewej stronie. Wystarczy zaznaczyć pole "Tak" przy opcji "Dimmable".

Wśród ściemnialnych lamp LED E27 znajdują się również produkty z tzw. technologią "Dim to Warm". Lampy tego typu mogą być ściemniane nie tylko w zakresie natężenia światła, ale również temperatury barwowej. Tak więc lampa o barwie ciepłej bieli (3.000 K) szybko emituje światło o barwie bardzo ciepłej bieli (2.700 K i mniej). Takie produkty można znaleźć w naszej kategorii Lampy LED Dim to Warm. Wreszcie, tutaj możesz filtrować według preferowanego typu bazy po lewej stronie.

 

W jakich kształtach występują żarówki z gniazdem E27?

Żarówki E27 występują w szerokiej gamie kształtów. W typowy kształt żarówki nazywamy "standardem" - stanowi on dużą część naszego asortymentu.

Do tego dochodzą żarówki typu "Globe". Charakteryzują się one okrągłym korpusem szklanym, który jest znacznie większy niż ten w kształcie żarówki. Jeśli chcesz zainstalować lampę kulistą w oprawie, powinieneś upewnić się, że masz na nią wystarczająco dużo miejsca. Jeśli masz wątpliwości, zmierz dwa razy.

Żarówka "kulkowa" wygląda podobnie do standardowej żarówki, ale nie ma tak długiej szyjki, więc wygląda na nieco "ściśniętą". Może to być zaletą, jeśli nie masz tyle miejsca w oprawie oświetleniowej. Innym popularnym kształtem są żarówki typu "stick". Jak sama nazwa wskazuje, są to lampy, które mają wydłużony korpus i nie są tak szerokie.

Szczególną popularnością cieszą się również diody LED filamentowe. Charakteryzują się one filamentami. Włączenie takiej lampy gwarantuje, że będzie ona przyciągać wzrok w każdym pomieszczeniu!

Inne kształty lamp można znaleźć za pomocą funkcji filtrowania po lewej stronie.

Należą do nich:

  • Reflektor
  • Edison
  • PAR
  • Świeca
  • Rurki

 

Czy żarówki E27 występują w różnych temperaturach barwowych?

Tak, żarówki E27 są dostępne w różnych temperaturach barwowych. Jednak żarówki są tutaj w wyraźnie gorszej sytuacji, diody LED E27 są dostępne w znacznie większej ilości kolorów światła. Wśród nich: Bardzo ciepła biel (2.700 K), ciepła biel (3.000 K), chłodna biel (4.000 K) i biel dzienna (6.500 K). Jeśli chcesz od razu wyszukać konkretną barwę światła, możesz to zrobić za pomocą naszej funkcji filtrowania po lewej stronie. Po prostu wybierz temperaturę kolorów, które chcesz filtrować pod "Kod koloru".

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.