Menu
Obsługa klienta
 • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

 • Ponad 10000 produkty

 • Gwarancja do 5 lat

 • Zrównoważone rozwiązania LED

Ledvance Endura Pro Updown 10W 840 IP55 Ciemny Szary | Sensor - Zimna Biel

245,53  198,74  bez VAT z VAT
+ 0,88  Podatek ekologiczny
Zamów przed 22:00 , wysyłka dzisiaj
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

Produkt został dodany do Twojej listy życzeń!

Chcesz zamówić większą ilość?

Specyfikacja Ledvance Endura Pro Updown 10W 840 IP55 Ciemny Szary | Sensor - Zimna Biel

opis Ledvance Endura Pro Updown 10W 840 IP55 Ciemny Szary | Sensor - Zimna Biel

Warto wiedzieć

 • Energooszczędna oprawa natynkowa LED
 • Czujnik światła dziennego i ruchu w jednym
 • Świeże, chłodne białe światło (4000K)
 • Ochrona przed silnymi strumieniami wody

Energooszczędna oprawa natynkowa LED

Ledvance Endura Pro Updown to poręczna oprawa ścienna, która nadaje się do montażu na zewnątrz, na fasadach budynków oraz w kolumnadach i galeriach. Ponadto to źródło światła o mocy 10 W jest niezwykle energooszczędne dzięki zastosowanej technologii LED i żywotności 50 000 godzin. Przekłada się to na ponad 8 lat przy codziennym użytkowaniu przez 10 godzin! Dzięki temu przez długie lata nie trzeba będzie ponosić kosztów wymiany i konserwacji. Ciemnoszary design nadaje tej lampie ściennej wyróżniający się wygląd, ale zwykły kolor pozwala na zastosowanie oprawy w każdym otoczeniu. Wolisz białą obudowę? Spójrz na LEDvance Endura Pro Updown White.

Czujnik światła dziennego i ruchu w jednym

Zaletą tej lampy ściennej LEDvance jest możliwość zastosowania inteligentnego czujnika, który wykrywa zarówno ruch, jak i brak światła dziennego. Sam możesz określić, w jakim stopniu będziesz korzystać z czujnika światła dziennego i ruchu. Dostępne są cztery możliwe tryby:

 • Światło pali się w sposób ciągły ze strumieniem świetlnym 1000 Lumenów.
 • Oprawa wykrywa ruch i wtedy pali się z pełną jasnością.
 • Źródło światła zapala się całkowicie po wykryciu niewystarczającej ilości światła dziennego.
 • Kinkiet jest w stanie czuwania.

Świeże chłodne białe światło (4000K)

Czy chcesz nadać świeży wygląd pomieszczeniu lub budynkowi? W takim razie oświetlenie o barwie 4000K jest właściwym wyborem. To chłodne białe światło ma świeży wygląd, ale nie jest zbyt chłodne. Dlatego jest to idealna barwa światła do korytarzy i innych pomieszczeń z małą ilością naturalnego światła dziennego, ale także do oświetlania jasnym światłem terenów zewnętrznych. Ponadto to źródło światła charakteryzuje się wysoką wydajnością świetlną. Światło to rozchodzi się w górę i w dół pod kątem 50°, który jest znany również jako wiązka szerokokątna. Oznacza to, że lampa LEDvance Endura Pro Updown skutecznie oświetla pomieszczenie lub powierzchnię.

Ochrona przed silnymi strumieniami wody

Wartość IP oprawy oświetleniowej mówi coś o jej ochronie przed pyłem i wodą. To źródło światła ma IP55, co oznacza, że jest zabezpieczone przed pyłem i silnymi strumieniami wody. Dlatego można używać LEDvance Endura w pomieszczeniach zamkniętych, ale także na zewnątrz lub pod zadaszeniami.

Recenzją

Nie ma jeszcze recenzji tego produktu

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Please wait, adding to cart...

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.