• Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji

LED Oprawy montowane na powierzchni

Oferujemy Państwu kompletny zakres montażu natynkowego dla każdego zastosowania. Oprawy natynkowe mogą natychmiast zastąpić stare oprawy lampami fluorescencyjnymi, lampami oszczędzającymi energię lub lampami wyładowczymi. Znane marki, takie jak Philips, Ledvance i Noxion, oferują Państwu szeroką gamę wysokiej jakości opraw, które można montować na sufitach i ścianach. Czy chcesz używać opraw w wilgotnym środowisku? Następnie wybierz minimalny stopień ochrony IP65. Możesz więc być pewny, że oświetlenie pozostaje bezpieczne. Nasi specjaliści od oświetlenia mogą doradzić w wyborze odpowiedniej oprawy dla danego zastosowania.
Filtruj wedługKategoria
Aktualne wyszukiwanie
1-24 poza 895 znalezionych wyników
Filtry
Sortuj wg

Jakie są rodzaje opraw natynkowych?


Oprawy natynkowe występują w różnych formach - na przykład jako lampy sufitowe.
Oprawy natynkowe to lampy, które montuje się na ścianach lub sufitach. W przeciwieństwie do opraw wpuszczanych, nie znikają one w powierzchni, lecz są na niej montowane. W związku z tym, istnieją różne rodzaje opraw natynkowych. Najbardziej popularne w naszym asortymencie są na przykład lampy sufitowe LED, panele LED lub reflektory szynowe LED.

Oprawy natynkowe są zazwyczaj stosowane wewnątrz pomieszczeń, ale mogą być również instalowane na zewnątrz. Są to zarówno oprawy zewnętrzne, jak i solarne. Te ostatnie mogą na przykład pracować całkowicie bez prądu, ponieważ są zasilane wyłącznie przez promienie słoneczne.

 

Do czego nadają się oprawy natynkowe?


Obszar zastosowania opraw natynkowych zależy w dużej mierze od ich rodzaju. Na przykład panele LED, kinkiety LED i lampy sufitowe mogą być doskonale wykorzystane do zapewnienia oświetlenia otoczenia pomieszczenia lub konkretnego obszaru. Często promieniują one swoje światło rozproszone w dowolnym kierunku, dzięki czemu zapewniają bardzo miękkie oświetlenie, które nie oślepia tak bardzo ludzi i nie rzuca ostrych cieni.

Inaczej jest na przykład z oprawami natynkowymi, które emitują wyrównane, bezpośrednie światło. Należą do nich na przykład reflektory punktowe LED. W tej kategorii znajdują się również lampy ścienne LED. Takie oprawy idealnie nadają się do oświetlenia akcentującego określonych obiektów lub obszarów.

 

Czy oprawy natynkowe można ściemniać?


Tak, istnieją oprawy natynkowe, które można ściemniać. Możesz łatwo sprawdzić, czy oprawa jest ściemnialna czy nie: zazwyczaj jest to już zaznaczone w tytule produktu z napisem "dimmable". Możesz również przeczytać tę informację w informacjach technicznych każdego produktu.

Jeśli chcesz wyfiltrować oprawy natynkowe z możliwością ściemniania, możesz to zrobić po lewej stronie: w rubryce "Ściemnianie" zaznacz po prostu "Tak". Możesz też odwiedzić naszą stronę: Ściemnialne oprawy natynkowe LED.

W przypadku oświetlenia LED należy zawsze upewnić się, że potrzebny jest specjalny ściemniacz LED. Niestety zwykły ściemniacz nie jest kompatybilny z diodami LED.

 

Montaż opraw natynkowych


Montaż opraw natynkowych różni się znacznie w zależności od typu produktu. Z reguły wszystko, co jest potrzebne do montażu, jest zawarte w zakresie dostawy. Dla wielu produktów znajdziesz również akcesoria: na przykład dla paneli LED oferujemy zawieszenia, ramy montażowe i linki zabezpieczające, za pomocą których możesz zamontować oprawy na różne sposoby na ścianie lub suficie.

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.