• Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji

Żarówki LED G9

Żarówki LED G9 to kompaktowe lampy w kształcie kapsułki, których piny są oddalone od siebie o 9 mm. Te żarówki pracują na 230V i mogą być podłączone bezpośrednio do sieci. Wymiana starych żarówek halogenowych jest łatwa w przypadku gwintu dwustronnego. Ze względu na niewielkie rozmiary, żarówka G9 łatwo dopasowuje się do najmniejszych opraw. Poprzez przełączenie na LED oszczędzasz koszty energii, ale zachowujesz pożądaną jakość światła. Ponadto, nie trzeba wymieniać przez lata, ponieważ trwają 20 razy dłużej. Zawsze sprawdzaj rozmiar żarówki LED, ponieważ może różnić się nieco od wariantu halogenowego.
Filtruj wedługKategoria
Aktualne wyszukiwanie
1-24 poza 55 znalezionych wyników
Filtry
Sortuj wg

Jak wygląda żarówka LED G9?

G9 LED to jedne z najpopularniejszych żarówek z podstawką pinową w naszej ofercie. Litera "9" w nazwie oznacza odległość pomiędzy dwoma pinami: wynosi ona 9 mm. G9 LED charakteryzują się tym, że są zasilane napięciem 230 V i dlatego mogą być podłączone bezpośrednio do sieci - do tych żarówek nie jest potrzebny transformator. Żarówki LED z trzonkiem dostępne są w naszym sklepie internetowym w trzech różnych temperaturach barwowych: Dostępne są G9 LED w kolorze ciepłej bieli (3.000 K), ekstra ciepłej bieli (2.700 K) i chłodnej bieli (4.000 K). Uwaga: W przeciwieństwie do zwykłych żarówek G9, obudowa G9 LED może być nieco większa. Dlatego należy wcześniej sprawdzić wymiary żarówek i czy pasują one do istniejącego gniazdka.

 

Jakie marki oferują żarówki LED G9?

Są one oferowane przez najróżniejszych producentów. W naszym asortymencie znajdziesz żarówki z trzonkiem od Osram, Philips i Noxion

Ta ostatnia marka znana jest z wysokiej jakości światła, długiej żywotności i dużej wydajności. Dzięki temu możesz nie tylko korzystać z doskonałego oświetlenia, ale także oszczędzać energię elektryczną.

Czy diody G9 LED można ściemniać?

Żarówki halogenowe G9 można łatwo zastąpić diodami LED.
G9 LED są częściowo ściemnialne. To, czy dana żarówka jest ściemnialna czy nie, można sprawdzić w danych technicznych danego produktu. Jeśli chcesz zobaczyć tylko ściemnialne G9 LED, możesz skorzystać z naszej funkcji filtrowania.

 

Czy diody G9 LED nadają się do piekarnika?

Nie, nie można używać diod LED G9 jako żarówek do piekarnika, nawet jeśli niektóre piekarniki mają gniazdo G9. Dzieje się tak dlatego, że technologia LED nie jest w stanie wytrzymać wysokiej temperatury wewnątrz urządzenia. W tym przypadku należy nadal używać żarówek halogenowych G9.

Przy okazji: Jeśli Twoja lodówka ma gniazdo G9, możesz bez problemu używać diod LED G9. Zwróć tylko uwagę na wymiary żarówki, jak wspomniano powyżej, ponieważ obudowa diod LED jest zazwyczaj nieco większa niż w przypadku konwencjonalnych źródeł światła.

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.