• Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji

Sylvania Superia CMI-TD

opis Sylvania Superia CMI-TD

NowaZarowka.pl oferuje swoim klientom Sylvania Superia CMI-TD Philips Alternative zawsze w najlepszej cenie! W przypadku zamówienia większych ilości otrzymasz korzystne rabaty cenowe. Kup więcej i zaoszczędź! Dodatkowo gwarantujemy szybką, ubezpieczoną oraz darmową przesyłkę w przypadku większego zamówienia! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Specyfikacja Sylvania Superia CMI-TD Philips Alternative

NowaZarowka.pl posiada w swojej ofercie odpowiedni zamiennik dla żarówki Sylvania Superia CMI-TD w postaci Philips CDM-TD.
Philips CDM-TD to kompaktowa lampa wyładowcza, która oferuje doskonałą stabilność kolorów i jasne światło dzięki technologii ceramicznej. Są wyposażone w trzonek typu RX7s i ich średnia żywotność to 16 000 godzin.

Zastosowanie Sylvania Superia CMI-TD Philips Alternative

Wybierając alternatywę marki Philips dla Sylvania Superia CMI-TD należy wybrać taką samą temperaturę barwową, gdyż w znacznym stopniu ułatwi to wybór odpowiedniego zamiennika. Philips CDM-TD posiada wszystkie takie same parametry jak Sylvania Superia CMI-TD, cechując się dodatkowo dużo lepszą jakością oraz trwałością.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.
Phone 22 397 08 44

Odpowiedź w ciągu 24 godzin