Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

  • Zrównoważone rozwiązania LED

Sylvania Lynx-SE 4P

6 results
Sylvania Lynx-SE 9W - 840 Zimna Biel | 4 Pin
13,10  10,54  bez VAT z VAT
i
Zamówienia poniżej 700,00 zł włącznie. VAT, koszt wysyłki to 39,00 zł Zamówienia poniżej 569,00 zł z wył. VAT, koszt wysyłki to 31,71 zł
+ 0,11  Podatek ekologiczny
Dostępne od zaraz
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

opis Sylvania Lynx-SE 4P

NowaZarowka.pl oferuje swoim klientom Sylvania Lynx-SE Philips Alternative zawsze w najlepszej cenie! W przypadku zamówienia większych ilości otrzymasz korzystne rabaty cenowe. Kup więcej i zaoszczędź! Dodatkowo gwarantujemy szybką, ubezpieczoną oraz darmową przesyłkę w przypadku zamówienia powyżej 500zł! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Specyfikacja Sylvania Lynx-SE Philips Alternative

Sylvania Lynx-SE posiada alternatywę w postaci produktu Philips PL-S 4P. Jest to bardzo dobry zamiennik odpowiadający specyfikacją jeden do jednego. Cechuje się niskim poborem mocy oraz długą Żywotnośćią 13 000 godzin. Posiada bardzo dobry wskaźnik oddawania barw 80-89Ra, emitując przy tym dobrej jakości światło. Dostępna jest w kolorach 2700 (ciepłe światło), 3000K (ciepła biel) oraz 4000K (jasna biel).

Zastosowanie Sylvania Lynx-S Philips Alternative

Instrukcja zamienników:

- Sylvania Lynx-SE 5W = Philips PL-S 4P 5W
- Sylvania Lynx-SE 7W = Philips PL-S 4P 7W
- Sylvania Lynx-SE 9W = Philips PL-S 4P 9W
- Sylvania Lynx-SE 11W = Philips PL-S 4P 11W

Uwaga: Moc żarówek jest uzależniona od ich długości. Przed wyborem żarówki zalecamy zapoznać się z odpowiednim zamiennikiem.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Recenzją

Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Please wait, adding to cart...