Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

 

NowaZarowka.pl rozwija się w dynamicznym tempie. Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci.


Salad Story

Salad Story

Story to sieć "zielonych" restauracji zlokalizowana w całej Polsce. Po raz pierwszy pojęcie "fast food" przyjmuje zupełnie inne znaczenie. Restauracje Salad Story udowadniają, że szybkie jedzenie nie musi być niezdrowe! Mogą Państwo dobrać składniki wedle swoich upodobań, ale co najważniejsze Salad Story serwuje tylko świerze, naturalne i zdrowe produkty. Salad Story serwuje tylko to co najlepsze!
 
www.saladstory.com   [email protected]

 

 

EcoPC.pl

Centrum komputerowe EcoPC.pl specjalizuje się w detalicznej sprzedaż komputerów przenośnych (laptopów, netbooków), komputerów stacjonarnych, oprogramowania, peryferii oraz materiałów eksploatacyjnych. Wszystkie oferowane produkty są nowe i posiadają gwarancję. Centrum komputerowe EcoPC.pl zaprasza do zakupów w sklepie internetowym, na aukcjach allegro oraz w oddziale głównym w Swarzędzu oraz sklepach partnerskich.

www.ecopc.pl            [email protected]

Eco PC

   
   
   

MILEX Systemy nawadniania

MILEX

Firma MILEX od 1983 roku zajmuje się produkcja elementów do systemów nawadniania. Oferuje kompleksowe usługi projektowania oraz montażu systemów nawadniania terenów zieleni. Rozwiązania MILEX cechyją się wysoką niezawodnością, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Każdy projekt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta oraz przygotowany tak aby był przyjazny dla środowiska. Produkty firmy MILEX mogą Państwo znaleźć u wielu dystrybutorów na terenie całej Polski.

www.milex.agro.pl      [email protected]

 

 

*Wszystkie referencje oraz dane firm na stronie NowaZarowka.pl zostały umieszczone za zgodą naszych klientów.