Poprzedni

Płatności


 

Nasza strona jest szyfrowana za pomocą SSL Secure, najlepszej możliwej ochrony płatności internetowej. Do przetwarzania płatności używamy systemu Adyen, wspomaganego dodatkową ochroną ze strony Państwa banków, przez co cały proces transakcyjny jest bardzo bezpieczny. NowaŻarówka i Adyen pracują ciężko, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas płatności w naszym sklepie internetowym. Dążymy do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa, szyfrując wszystkie poufne informacje za pomocą SSL. W dobie powszechnej technologii oszustwa internetowe są bardzo poważnym problemem. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji zdecydowaliśmy się wprowadzić kilka kroków, które mają na celu wykluczenie jakiegokolwiek oszustwa. Są to m. in. sprawdzanie płatności, login klienta czy też zapis danych.

Metody płatności: •   Mastercard   American express

  Płatność kartą

Wybór tej opcji zapewnia natychmiastową płatność pod warunkiem posiadania środków kredytowych. Państwa zamówienie zostanie przekazane do realizacji i wysłane tak szybko jak będzie to możliwe.Zaletą tej metody jest brak jakichkolwiek dodatkowych opłat oraz szybki czas realizacji!Nie wszystkie firmy akceptują płatności za pomocą American Express, gdyż bardzo często związane jest to z dodatkowymi opłatami. Jeśli już to robią, koszt dodatkowych opłat ponosi najczęściej klient.Nasza firma akceptuje płatności American Express,doliczając dodatkową opłatę w wysokości 10 zł. Podobnie jak w przypadku płatności za pomocą kart Visa i American Express, MasterCard zapewnia natychmiastowy transfer środków nie obciążając klienta dodatkowymi kosztami!


 • Paypal

  PayPal

PayPal jest jedną z najbezpieczniejszych metod płatności internetowych. Chcemy aby składając zamówienie za pomocą płatności PayPal mieli Państwo 100% pewność bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji. PayPal jest tego gwarantem. Wybierz płatność PayPal, zaloguj się do swojego konta i dokonaj płatności. Prosto i bezpiecznie!

 • Płatność online poprzez DotPay

Dokonując integracji z Dotpay, zyskują Państwo dostęp do szerokiego wachlarzu metod płatniczych. Blisko 200 kanałów płatności, w tym aż 140 kanałów PayByLink. DotPay obsługuje płatności kartowe w wielu walutach i modelach, od bramki płatniczej do OneClick! Dzięki DotPay maja Państwo wygodę użytkowania na urządzeniach mobilnych, łatwą i szybką obsługę oraz bezpieczeństwo dzięki zapiezpieczeniom i wieloletniemu doświadczeniu.

 • Bank overschrijving

  Przelew międzynarodowy

Wybierając tę metodę płatności w momecie składania zamówienia, dostaną Państwo na maila potwierdzenie zamówienia wraz z wszystkimi danymi do wykonania przelewu międzynarodowego. Warunki są poniżej: • Proszę podać numer zamówienia jako numer referencyjny. W przeciwnym razie płatność nie zostanie połączona z konkretnym zamówieniem i system Adyen zwróci zapłaconą kwotę.


 • Oczekiwanie na otrzymanie płatności może potrwać do 4 dni roboczych w związku z czasem realizacji przelewu międzynarodowego z Polski do Holandii.


 • Należy wybrać opcję "Udostępnienie", aby nie generować dodatkowych kosztów związanych z przelewem.

 

Masz więcej pytań? Kontakt mailowy na info@nowazarowka.pl
lub telefon 0 22 397 08 44 (poniedziałek - piątek: 8:30 do 17:30)

loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy