Poprzedni

Philips TL5 HO (MASTER)

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Opis Philips TL5 HO (MASTER)

Philips TL5 High Output w najlepszej jakości od zaufanego producena na NowaZarowka.pl. Zamów online- większe zamówienie, niższe ceny.

Philips TL5 High Output

Świetlówki linowe Philips TL5 HO charakteryzują się maksymalnym oddawaniem mocy przy jednoczesnej minimalizacji mocy świetlówki co przekłada się na bardzo wysoką efektywność świetlną. Występują z trzonkiem G5 oraz średnicą 16mm. Do prawidłowej pracy wymagają użycia statecznika elektronicznego.

  • Posiadają wysoki wskaźnik oddawania barw 80-89Ra, co oznacza, że kolory w świetle odbierane są naturalnie.
  • Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych świetlówek T5.
  • Ich żywotność wynoi średnio 24 000 godzin.
  • Mogą pracować w temperaturach od -15 do +50 °C.
  • Maksymalną wydajność osiągają w około 35 °C w wolnej pozycji spalania i przy zastosowaniu statecznika elektronicznego z funkcją odcięcia.

Zastosowanie: są 40% cieńsze niż inne świetlówki liniowe T5, dlatego pasują do wielu małych opraw oświetleniowych. Stosowane są do oświetlania szkół, biur oraz w przemyśle i sklepach.

Jak prawidłowo wybrać świetlówkę Philips TL5 HO?

W tej kategorii występuje wiele długości/ mocy, dlatego wybierz odpowiednią, tak aby pasowła do Twojej oprawy oświetleniowej. Długość rury jest zależna od mocy, dlatego przy wymianie zachowaj tą samą moc. Również moc statecznik, z którym współpracuje świetlówka przypisany jest do jej mocy.

  • Moc/ długość: moc świetlówek w przedziale od 24W do 80W z długością od 55cm do 145cm.
  • Temperatura kolorów: 2700K (światło ciepłe), 3000K (światło neutralne), 4000K (światło zimne, białe), 6500K (światło dzienne).

Uwaga: Świetlówki Philips TL5 HO pakowane są po 40 sztuk w pudełku.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy