Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 500 złotych
  • 5500 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 5 lat gwarancji
Please wait, adding to cart...

Philips TCW060

Philips TCW060
Moc (W)

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Moc (W)
220,17  175,76  bez VAT z VAT
+ 3,24  Podatek ekologiczny
i
Zamówienia poniżej 615,00 zł włącznie. VAT, koszt wysyłki to 39,00 zł Zamówienia poniżej 500,00 zł z wył. VAT, koszt wysyłki to 31,71 zł
Dostępne od zaraz
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

opis Philips TCW060

TCW060 to ekonomiczna, kompaktowa wodoodporna obudowa, w której źródło światła należy zakupić osobno. Obudowa wykonana jest z poliwęglanu z półprzezroczystą pokrywą (dyfuzor), która zapewnia wysoką strukturalną transmisję światła. Dyfuzor jest zamontowany z zaciskami ze stali nierdzewnej. Ten produkt jest odporny na uderzenia, wandaloodporność (IK08) oraz wodoodporny i pyłoszczelny (IP65). Dlatego jest bardzo popularny w mokrych środowiskach i parkingach. Dostępne są wersje dla lamp TL5 i TL-D / T8. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

recenzją

Nie ma jeszcze recenzji tego produktu

Your request has been successfully sent!

Our sales team will now contact you shortly. Together with you, we will collect your data and talk about your personal advantages. Thank you for your trust!

We are sorry

Unfortunately you can only request a quotation if you are an installer or a company. You can always use the special tier discounts for our products.