Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Philips Lighting

Innowacje i Ty

Firma Philips Lighting została założona w 1891 roku w Eindhoven, znanej jako "Miasto Świateł", która mieści się w prowincji Brabancja Północna, która leży na południe od Holandii. Philips Lighting jest światowym liderem na rynku oświetleniowym, posiadającym uznane doświadczenie w rozwoju, produkcji i zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Od 125 lat Philips Lighting jest w czołówce innowacji. Haslo "Innovation & You" jest dobrze reprezentowane w swoich produktach od tradycyjnych żarówek do nowoczesnych żarówek LED i lamp LED. Dzięki innowacjom firmy Philips w dziedzinie podłączonego oświetlenia domów, sklepów, biur, miast i innych, oświetlenie wykracza poza użyteczne oświetlenie, czego dowodem jest skoncentrowanie sie na oświetlenie LED za pośrednictwem WiFi.

Oświetlenie biurowe

Owietlenie Biurowe

Właściwe oświetlenie w środowisku pracy jest kluczowe.Uaktywnienie renderowania kolorów światła znacznie zwiększy koncentrację i wydajność pracowników.

 
Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie Zewnętrzne

Oprócz bezpieczeństwa ,oświetlenie ogrodu lub domu może poprawić estetykę nie tylko nieruchomości ale także okolicy.

 
Oświetlenie sklepów

Oświetlenie sklepów

Sklepy detaliczne wymagają specjalnego rodzaju oświetlenia. Chcesz, aby Twój klient czuł się komfortowo i zrelaksowany. Dlatego bardzo ważne jest, aby używać odpowiednich opraw dla Twojego sklepu.

Philips Oprawy wdudowania   Oprawy Wodoodporne Philips

 

Wodoodporne Philips

Firma Philips opracowała kilka paneli LED do różnych zastosowań, takich jak biura, szpitale i sale konferencyjne. Panele LED są bardzo popularne ze względu na niski, jednolity współczynnik olśnienia (GRI) w połączeniu z wysoką jasnością. To sprawia, że ​​jest to idealny dodatek do obszarów o dużym zapotrzebowaniu na światło. Panele LED firmy Philips to doskonałe zamienniki standardowych opraw wpuszczanych 60x60 i 30x120. Dzięki zintegrowanej technologii LED panele są energooszczędne i mają żywotność do 50 000 godzin. Wymień oświetlenie w kratce na panele LED firmy Philips, a będziesz mieć pewność, że oświetlenie będzie wysokiej jakości przy niewielkiej konserwacji.

 

 

Wodoodporne oświetlenie LED firmy Philips

Wodoszczelne oprawy LED znajdują zastosowanie w wielu miejscach w garażach, magazynach i warsztatach. Oprawy wodoszczelne są popularne, ponieważ mają wbudowaną technologię LED, która zapewnia 60% oszczędności energii przy niewielkiej konserwacji. Ponadto te wodoodporne oprawy można stosować w pomieszczeniach wilgotnych.

 

 

Zobacz wszystkie produkty Philips

LED Panels

Panele LED Philips

LED Spots

Spots LED Philips

LED Downlights

Floodlights LED Philips

LED Waterproof Fixtures

Wodoodporne LED Philips

LED Battens

Belka LED Philips

LED High-bay

Highbay LED Philips

LED Wall Lights

Kinkiety Philips

LED Reflektorowe

Reflektorowe Philips

Philips Osrawy LED Hue

Hue Philips