Poprzedni

Philips LEDTube Universal Ultra Output T8 (MASTER)

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Philips LEDTube Universal Ultra Output T8 (MASTER)

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Philips LEDTube Universal Ultra Output T8 (MASTER)

Philips LEDTube Universal Ultra Output T8 (MASTER) To jest doskonała alternatywa dla standardowej lampy fluorescencyjnej W lampach z balastem Universal (UN) Dzięki temu lampie fluorescencyjnej gwarantujesz dłlugą żywotność i Nowazarowka.pl i pełną gwarancję.

Podczas przełączenia na lampy LED ważne jest sprawdzenie aktualną długość przewodów,długość świetlówki i moc w tej lampie LED Zastępowana jest konwencjonalna lampa LED Tub o długości mm .

Ta lampa pozwoli zaoszczedzić do 70% kosztów energii w porównaniu do standardowej lampy fluorescencyjnej. Ten produkt ma żywotność godzin . W normalnych warunkach biznesowych lampa ta trwa dłużej niż 15lat (52 tygodnie w roku, 10 godzin dziennie,od poniedziałku do piątku). Żywotność jest znacznie dłuższa niż standardowa lampa fluorescencyjna,która trwa tylko 10.000 godzin.Oczywiście bedziesz mieć Nowazarowka.pl wszystko na gwarancji.

Średnica równa jest zwykłej lampie fluorescencyjnej : 26mm. Jasny kolor to , znany również jako .To sprawia ,że lampa LED jest idealna do hal oświetleniowych ,garaży i fabryk.

Możesz samodzielnie zainstalować tę rurkę:

  • Wyłącz zasilanie
  • Odsuń starą rurkę z uchwytu
  • Podłącz nową lampe LED w uchwycie
  • Włącz zasilanie i natychmiast oszczędzaj na kosztach energii
WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy