Poprzedni

Philips LEDspot LV Value GU5.3 MR16 (MASTER) | Zamienne 35W

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Philips LEDspot LV Value GU5.3 MR16 (MASTER) | Zamienne 35W

  • Kod koloru

Opis Philips LEDspot LV Value GU5.3 MR16 (MASTER) | Zamienne 35W

Philips LEDspot LV Value GU5.3 MR16 (MASTER) | Zamienne 35W jest doskonałym zamiennikiem standardowych lamp halogenowych W GU5.3 z kodem koloru Lampa ma kształt Spot o srednicy 50mm. Czapki lampy oddalone są od siebie o 5.3mm.trzonek. Żarówki są bezpieczniejsze w wilgotnych pomieszczeniach niż lampy halogenowe 230V ,ponieważ działają na 12 V. Dlatego transformator jest potrzebny do transformacji napięcia. Można je znależć w sekcji "Akcesoria" na tej stronie produktu.Który transformator jest potrzebny,,zależy od liczby żarówek które chcesz podłączyć. Nasz zespół obsługi klienta pomoże Ci wybrać właściwy .Zmiana na diody LED przyniesie wiele korzyści!

Zalety tej żarówki LED Philips GU5.3:

Możesz oszczędzić do 90% koszty energii i konserwacji dzięki niskiemu zużyciu energii W i długiej żywotności godzin. Tradycyjne żarówki halogenowe wynoszą tylko 2000 godzin. Te lampy LED nie wytwarzają ciepła emitującego promieniowania UV. Montaż tej żarówki jest bardzo prosty: odczepić starą GU5.3 żarówkę z gniazdka, gdy jest schłodzona. Włóż nową lampkę do gniazdka. Ten produkt ma wysoką jakość i ceny Philips od . Możesz używać tej lampy LED beztrosko z powodu Nowazarowka.pl pełnej gwarancji .

Czy potrzebujesz porad LED lub informacji o Twoim osobistym potencjale oszczędności? Skontaktuj się z naszymi ekspertami w zakresie oświetlenia bezpłatnie: 22 397 08 44!

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…