Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

  • Zrównoważone rozwiązania LED

Philips LEDspot LV G53 AR111 (MASTER) | Ściemnianie

9 results

opis Philips LEDspot LV G53 AR111 (MASTER) | Ściemnianie

Dioda Philips LEDspot zastępuje lampy halogenowe AR111 niskonapięciowe (12V) z gniazdem G53. Rzeczywiście, opatentowane rozwiązanie Philips zapewnia zgodność z istniejącymi elektromagnetycznymi i elektronicznymi transformatorami halogenowymi i zapewnia taką samą intensywność wiązki niż spoty AR111 o mocy 100W.

Z odpowiednim kątem wiązki światła akcentującego o temperaturze 24 ° i 40 ° oraz wysokim współczynniku oddawania barw powyżej 80 - co daje prawdziwe kolory w towarach i podkreśla jego piękno - te spoty tworzą genialny efekt wizualny dla zastosowań detalicznych i gościnnych sklepy, salony wystawowe i galerie. Możliwość ściemniania, produkty tej serii są dostępne w bardzo ciepłej bieli (2700K), ciepłej bieli (3000K) i zimnej bieli (4000K).

Dzięki dużej odporności na obciążenia zwrotne (50000X) i trwałości 25 000 godzin (3 lata) ten spot LED trwa długo, zapewniając olbrzymie oszczędności energii nawet do 90% i minimalizując koszty utrzymania przy silnym oświetleniu i utrzymaniu koloru.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, aby przejść do przyjaznego dla środowiska rozwiązania, skontaktuj się z naszymi oświetleniowymi ekspertami.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Recenzją

Ten produkt ma ocenę bardzo dobry na podstawie 1 recenzji osób, które kupiły ten produkt.
Please wait, adding to cart...