Poprzedni

Philips LEDspot LV G53 AR111 (MASTER) | Ściemnianie

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Philips LEDspot LV G53 AR111 (MASTER) | Ściemnianie

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Philips LEDspot LV G53 AR111 (MASTER) | Ściemnianie

Dioda Philips LEDspot zastępuje lampy halogenowe AR111 niskonapięciowe (12V) z gniazdem G53. Rzeczywiście, opatentowane rozwiązanie Philips zapewnia zgodność z istniejącymi elektromagnetycznymi i elektronicznymi transformatorami halogenowymi i zapewnia taką samą intensywność wiązki niż spoty AR111 o mocy 100W.

Z odpowiednim kątem wiązki światła akcentującego o temperaturze 24 ° i 40 ° oraz wysokim współczynniku oddawania barw powyżej 80 - co daje prawdziwe kolory w towarach i podkreśla jego piękno - te spoty tworzą genialny efekt wizualny dla zastosowań detalicznych i gościnnych sklepy, salony wystawowe i galerie. Możliwość ściemniania, produkty tej serii są dostępne w bardzo ciepłej bieli (2700K), ciepłej bieli (3000K) i zimnej bieli (4000K).

Dzięki dużej odporności na obciążenia zwrotne (50000X) i trwałości 25 000 godzin (3 lata) ten spot LED trwa długo, zapewniając olbrzymie oszczędności energii nawet do 90% i minimalizując koszty utrzymania przy silnym oświetleniu i utrzymaniu koloru.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, aby przejść do przyjaznego dla środowiska rozwiązania, skontaktuj się z naszymi oświetleniowymi ekspertami.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy