Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych
  • 10000 żarówek i opraw Bezpośrednia dostępność towaru
  • Wszystko w ramach gwarancji Do 7 lat gwarancji
Please wait, adding to cart...

Philips LEDinaire DN060B LED Downlight

1 results
Philips LED Downlight Ledinaire DN060B 18W 1800lm 90D - 830 Ciepła Biel | 233mm
151,71  120,07  bez VAT z VAT
i
Zamówienia poniżej 700,00 zł włącznie. VAT, koszt wysyłki to 39,00 zł Zamówienia poniżej 569,00 zł z wył. VAT, koszt wysyłki to 31,71 zł
+ 3,27  Podatek ekologiczny
Dostępne od zaraz
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

opis Philips LEDinaire DN060B LED Downlight

Urządzenie Philips Downlight jest wyposażone w zintegrowaną technologię LED, w tym sterownik z elementami wysokiej jakości. Dzięki temu można łatwo wymienić 18-stopniowe lampy energooszczędne PL-C i 26W PL-C. Oszczędność energii do 90%. Dzięki trwałości 30000 godzin,możesz być pewny ze zwrotu z inwestycji.Urządzenie jest łatwe w instalacji o wymiarach 150 mm i 200 mm.

Lampa LED Philips DN060B jest wyposażona w żarówke LED o poziomie podstawowym, przeznaczonym do ogólnego oświetlenia. Ponadto, oprawa jest w ciepłym białym kolorze (3000K) i zimnym białym kolorze światła (4000K), co sprawia, że oprawa stosowana jest w sklepach, hotelach, biurach, korytarzach i pomieszczeniach ogólnodostępnych. Oprawa wyposażona jest w kolorystykę CRI> 80, co sprawia, że kolory są dobrze widoczne. Downlight nie ma funkcji przechylnej.

Łatwa instalacja

  • Wyłącz zasilanie
  • Odłącz stary osprzęt i wyjmij ją z sufitu
  • Umieść urządzenie LED na suficie i podłącz go
  • Włącz zasilanie i oszczędzaj bezpośrednio na kosztach energii

Poszukując długiej żywotności i wyższej etykiety energetycznej (A ++), spójrz na Noxion LED Downlight Slim

Usługa

Ze względu na długą żywotność i nasze doświadczenie z tym wyposażeniem oferujemy 5 lat gwarancji na tą lampe LED. W rezultacie jesteśmy pewni, że inwestycja zostanie zwrócona w okresie gwarancyjnym.

Czy masz jakieś pytania po przeczytaniu powyższych informacji lub potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z jednym z naszych oświetleniowych doradców.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Recenzją

Nie ma jeszcze recenzji tego produktu