Poprzedni

Philips LEDinaire DN060B LED Downlight

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Philips LEDinaire DN060B LED Downlight

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Philips LEDinaire DN060B LED Downlight

Urządzenie Philips Downlight jest wyposażone w zintegrowaną technologię LED, w tym sterownik z elementami wysokiej jakości. Dzięki temu można łatwo wymienić 18-stopniowe lampy energooszczędne PL-C i 26W PL-C. Oszczędność energii do 90%. Dzięki trwałości 30000 godzin,możesz być pewny ze zwrotu z inwestycji.Urządzenie jest łatwe w instalacji o wymiarach 150 mm i 200 mm.

Lampa LED Philips DN060B jest wyposażona w żarówke LED o poziomie podstawowym, przeznaczonym do ogólnego oświetlenia. Ponadto, oprawa jest w ciepłym białym kolorze (3000K) i zimnym białym kolorze światła (4000K), co sprawia, że oprawa stosowana jest w sklepach, hotelach, biurach, korytarzach i pomieszczeniach ogólnodostępnych. Oprawa wyposażona jest w kolorystykę CRI> 80, co sprawia, że kolory są dobrze widoczne. Downlight nie ma funkcji przechylnej.

Łatwa instalacja

  • Wyłącz zasilanie
  • Odłącz stary osprzęt i wyjmij ją z sufitu
  • Umieść urządzenie LED na suficie i podłącz go
  • Włącz zasilanie i oszczędzaj bezpośrednio na kosztach energii

Poszukując długiej żywotności i wyższej etykiety energetycznej (A ++), spójrz na Noxion LED Downlight Slim

Usługa

Ze względu na długą żywotność i nasze doświadczenie z tym wyposażeniem oferujemy 5 lat gwarancji na tą lampe LED. W rezultacie jesteśmy pewni, że inwestycja zostanie zwrócona w okresie gwarancyjnym.

Czy masz jakieś pytania po przeczytaniu powyższych informacji lub potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z jednym z naszych oświetleniowych doradców.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy