Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Philips HID-Basic BHL (HPL/HPI)

1 wyniki
Philips HID-Basic SN 50 K302-A2-ITS 230V 50Hz
197,81  160,82  bez VAT z VAT
i
Zamówienia poniżej 700,00 zł włącznie. VAT, koszt wysyłki to 30,00 zł Zamówienia poniżej 569,00 zł z wył. VAT, koszt wysyłki to 24,39 zł
Dostępne od zaraz
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

opis Philips HID-Basic BHL (HPL/HPI)

NowaZarowka.pl oferuje swoim klientom Philips HID-Basic BHL (HPL/HPI) zawsze w najlepszej cenie! W przypadku zamówienia większych ilości otrzymasz korzystne rabaty cenowe. Kup więcej i zaoszczędź! Dodatkowo gwarantujemy szybką, ubezpieczoną przesyłkę! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Specyfikacja Philips HID-Basic BHL (HPL/HPI)

Philips HID-Basic BHL (HPL/HPI) to impregnowane, elektromagnetyczne, miedziane/żelazne stateczniki do zastosowania z zewnętrznym zapłonnikiem szeregowo-równoległym w lampach HPI i HPL. W zależności od mocy jest kompatybilny z lampami:

1 świetlówka: od 50W do 80W
1 świetlówka: od 80W do 125W
1 lampa: 250W
1 lampa: 400W

Zastosowanie Philips HID-Basic BHL (HPL/HPI)

Philips HID-Basic (HPL/HPI) jest przeznaczony od oświetlenia zewnętrznego i może być podłączony do urządzeń zdalnego sterowania.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Recenzją

Ten produkt ma ocenę doskonały na podstawie 2 recenzji osób, które kupiły ten produkt.
Please wait, adding to cart...