Poprzedni

Philips HF-REGULATOR TL5

Philips HF-REGULATOR TL5

Opis Philips HF-REGULATOR TL5

NowaZarowka.pl oferuje swoim klientom Philips HF-REGULATOR TL5 zawsze w najlepszej cenie! W przypadku zamówienia większych ilości otrzymasz korzystne rabaty cenowe. Kup więcej i zaoszczędź! Dodatkowo gwarantujemy szybką, ubezpieczoną przesyłkę! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Specyfikacja Philips HF-REGULATOR TL5

Philips HF-REGULATOR TL5 to elektromagnetyczny statecznik na prąd o wysokiej częstotliwości dla świetlówek z funkcją przyciemniania TL5 (HE, HO i Eco). Idealnie nadaje się do zastosowań, które wymagają dużej wydajności energii. Charakteryzuje się solidną konstrukcją, spełniając wszystkie odpowiednie międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Philips HF-REGULATOR TL5 dzięki zastosowaniu systemu sterowania daje możliwość ustawienia mocy lampy od 1% do 100%, co pozwala na stworzenie odpowiedniego nastroju według własnych potrzeb.

Philips HF-REGULATOR TL5 to stabilny i pozbawiony efektu migotania statecznik. Jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu, gdyż posiada funkcję rozłączenia obwodu w przypadku uszkodzenia lampy.

Zastosowanie Philips HF-REGULATOR TL5

Philips HF-REGULATOR TL5 są przystosowanie do systemów oświetlenia awaryjnego jak również do wszystkich aplikacji wewnetrznych takich jak: Sklepy, biura, hotele i restauracje. Philips HF-REGULATOR TL5 w zależności od modelu współpracuje ze świetlówkami TL5:

1 świetlówka: 14-23W, 24W, 39W, 49W, 54W lub 80W
2 świetlówki: 14-23W, 24W, 39W, 49W, 54W lub 80W
3 świetlówki: 14W lub 24W
4 świetlówki: 14W lub 24W

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy