Poprzedni

Philips HF-REGULATOR PL-T/C

Philips HF-REGULATOR PL-T/C

Opis Philips HF-REGULATOR PL-T/C

NowaZarowka.pl oferuje swoim klientom Philips HF-REGULATOR PL-T/C zawsze w najlepszej cenie! W przypadku zamówienia większych ilości otrzymasz korzystne rabaty cenowe. Kup więcej i zaoszczędź! Dodatkowo gwarantujemy szybką, ubezpieczoną przesyłkę! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Specyfikacja Philips HF-REGULATOR PL-T/C

Philips HF-REGULATOR PL-T/C to elektroniczny statecznik na prąd o wysokiej częstotliwości dla świetlówek z funkcją przyciemniania PL-T i PL-C 4P. Idealnie nadaje się do zastosowań, które wymagają dużej wydajności energii. Charakteryzuje się solidną konstrukcją, spełniając wszystkie odpowiednie międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Philips HF-REGULATOR PL-T/C dzięki zastosowaniu systemu sterowania analogowego (1-10V) daje możliwość ustawienia mocy lampy od 1% do 100%, co pozwala na stworzenie odpowiedniego nastroju według własnych potrzeb.

Philips HF-REGULATOR PL-T/C to stabilny i pozbawiony efektu migotania statecznik. Jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu, gdyż posiada funkcję rozłączenia obwodu w przypadku uszkodzenia lampy.

Zastosowanie Philips HF-REGULATOR PL-T/C

Philips HF-REGULATOR PL-T/C może być stosowany w połączeniu z systemem sterowania oświetleniem takich jak detekcja ruchu. Ponadto pozwala na zaoszczędzenie do 60% dodatkowej energii. Philips HF-REGULATOR PL-T/C może pracować w połączeniu:

1 świetlówka: 18W lub 26-42W
2 świetlówki: 18W lub 26-42WWięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy