Poprzedni

Philips HF-PERFORMER TL5 Circular

Opis Philips HF-PERFORMER TL5 Circular

NowaZarowka.pl oferuje swoim klientom Philips HF-PERFORMER TL5 Circular zawsze w najlepszej cenie! W przypadku zamówienia większych ilości otrzymasz korzystne rabaty cenowe. Kup więcej i zaoszczędź! Dodatkowo gwarantujemy szybką, ubezpieczoną przesyłkę! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Specyfikacja Philips HF-PERFORMER TL5 Circular

Philips HF-PERFORMER TL5 Circular to elektroniczny statecznik na prąd o wysokiej częstotliwości dla świetlówek TL5 Circular. Idealnie nadaje się do zastosowań, które wymagają dużej wydajności energii. Charakteryzuje się solidną konstrukcją, spełniając wszystkie odpowiednie międzynarodowe normy bezpieczeństwa (IEE CELMA A2). Philips HF-PERFORMER TL5 Circular zapewnia bardzo szybki zapłon i uruchamia się automatycznie w przypadku spadku napięcia. Dodatkowo wyposażony jest w automatyczny system zamknięcia obwodu w przypadku awarii lampy. Posiada bardzo długą żywotność na poziomie 50 000 godzin.

Zastosowanie Philips HF-PERFORMER TL5 Circular

Philips HF-PERFORMER TL5 Circular jest kompatybilny ze świetlówkami TL5 Circular o mocy 55W lub 60W. Może pracować z systemami detekcji ruchu w pomieszczeniach zamkniętych. Stosuje się je w sklepach, hotelach, restauracjach oraz budynkach użyteczności publicznej. Swoje zastosowanie znajduje również w oświetleniu awaryjnym.

WięcejSwipe Up

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Nasi eksperci od spraw oświetlenia pomogą Ci!

Możesz się z nami skontaktować od poniedziałku-piątku od 08:30-17:00

+48 223 97 08 44

Napisz do nas e-mail,
odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe!

loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy