Poprzedni

Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C

Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C

Opis Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C

NowaZarowka.pl oferuje swoim klientom Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C zawsze w najlepszej cenie! W przypadku zamówienia większych ilości otrzymasz korzystne rabaty cenowe. Kup więcej i zaoszczędź! Dodatkowo gwarantujemy szybką, ubezpieczoną oraz darmową przesyłkę w przypadku większego zamówienia! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Specyfikacja Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C

Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C to elektroniczny statecznik na prąd o wysokiej częstotliwości dla świetlówek PL-L o zrównoważonej funkcjonalności. Idealnie nadaje się do zastosowań, które wymagają dużej wydajności energii. Charakteryzuje się solidną konstrukcją, spełniając wszystkie odpowiednie międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C jest kompatybilny ze źródłami światła PL-T, C-PL, PL-Q, R-PL i PL-L.

  • Średnia żywotność 50 000 godzin pracy przy maksymalnej oraz 60 000 włączeń/wyłączeń
  • Programowy rozruch, bez migotania i ze wstępnym ogrzewaniem, co pozwala włączyć i wyłączyć lampę bez wpływu na długość okresu eksploatacji
  • Aktywna korekta współczynnika mocy zapewnia stały strumień świetlny niezależnie od wahań napięcia
  • Ochrona przed nadmiernym napięciem i nieprawidłowym podłączeniem

Zastosowanie Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C

Philips HF-PERFORMER PL-T/C/R/L/TL5C idealnie nadaje się do oświetlania pomieszczeń wymagających wysokiej sprawności energetycznej np. oświetlenia wnętrza w sklepach, supermarketach, hotelach i biurach.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy