Poprzedni

Philips HF-Performer for TL-D

Philips HF-Performer for TL-D

Opis Philips HF-Performer for TL-D

NowaZarowka.pl oferuje swoim klientom Philips HF-PERFORMER TL-D zawsze w najlepszej cenie! W przypadku zamówienia większych ilości otrzymasz korzystne rabaty cenowe. Kup więcej i zaoszczędź! Dodatkowo gwarantujemy szybką, ubezpieczoną przesyłkę! Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Specyfikacja Philips HF-PERFORMER TL-D

Philips HF-PERFORMER TL-D to elektroniczny statecznik na prąd o wysokiej częstotliwości dla świetlówek TL-D o zrównoważonej funkcjonalności. Idealnie nadaje się do zastosowań, które wymagają dużej wydajności energii. Charakteryzuje się solidną konstrukcją, spełniając wszystkie odpowiednie międzynarodowe normy bezpieczeństwa (IEE CELMA A2). Philips HF-PERFORMER TL-D zapewnia bardzo szybki zapłon (0,5 sekundy) i uruchamia się automatycznie w przypadku spadku napięcia.

Zastosowanie Philips HF-PERFORMER TL-D

Philips HF-PERFORMER TL-D idealnie nadaje się do oświetlania pomieszczeń wymagających wysokiej sprawności energetycznej np. oświetlenia wnętrza w sklepach, supermarketach, hotelach i biurach. W zależności od mocy statecznik może obsługiwać jedną, dwie lub trzy lampy:

1 TL-D: 18W , 36W , 58W lub 70W
2 TL-D: 18W , 36W , 58W lub 70W
3 lub 4 TL-D: 18W


WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy