Poprzedni

Philips CorePro LEDlustre E27

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Moc (W)

Philips CorePro LEDlustre E27

  • Moc (W)

Opis Philips CorePro LEDlustre E27

Philips CorePro LEDlustre E27 jest idealnym zamiennikiem tradycyjnej żarówki z dużym gwintem (E27). Żarówki LED firmy Philips mają wysoką jakość renderowania, wyższą niż 80, co zapewnia, że ​​kolory są wyświetlane jako prawdziwe i naturalne. Ostrość żarówek LED jest taka sama, jak tradycyjne żarówki, co oznacza, że ​​idealnie pasują do Twojej oprawy. Ze względu na niski pobór mocy i długą żywotność można zaoszczędzić do 80% kosztów energii i utrzymania. Tradycyjne żarówki trwają tylko przez 1000 godzin, a żarówki LED zapewniają średnią żywotność do 15000 godzin. Są dwie różne wersje, w wersji jasnej i matowej w wersji 4W i 5,5W.

Czy wszystkie diody LED są zimne?

Światło może mieć różne temperatury barwowe, wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Żarówki o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają zimne, bardziej energiczne światło. Użyj naszego filtru, aby wybrać swoje ulubione światło.

Czy skomplikowane jest przełączenie na LED?

Nie, przełącznik jest bardzo prosty: odkręć starą lampę E27 z oprawy, kiedy jest schłodzona, a następnie wkręć żarówkę LED w oprawę. Teraz włącz światło i zacznij oszczędzać energię!

W razie jakichkolwiek pytań lub potrzebujesz pomocy, aby przejść do przyjaznego dla środowiska rozwiązania, skontaktuj się z naszymi oświetleniowymi ekspertami.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy