Poprzedni

Philips CoreLine LED Downlight DN135B

Philips CoreLine LED Downlight DN135B

Opis Philips CoreLine LED Downlight DN135B

CoreLine SlimDownlight - DN135B firmy Philips to ultra-cienka oprawa wnękowa przeznaczona do zamocowania opraw downlight z konwencjonalnymi żarówkami CFL o mocy 2x18W i 2x26W. Wykonany w aluminiowej obudowie z poliwęglanowego materiału optycznego i białego wykończenia ułatwia instalację dzięki standardowemu wymiarowi wycięcia i ma wyjątkowo małą głębokość. Ta oprawa - dostępna w ciepłej białej (3000K) i chłodnej białej (4000K) z wskaźnikiem oddawania barw 80, co zapewnia, że ​​kolory są wyświetlane jako prawdziwe i naturalne - zapewnia naturalny efekt "powierzchni światła" dla ogólnego zastosowania w oświetleniu. Ten produkt posiada stopień ochrony IP44 (zabezpieczony przed użyciem narzędzi i małych przewodów o długości powyżej 1 milimetra i rozpylonej wody z dowolnego kierunku) oraz współczynnika IK02 (zabezpieczony przed uderzeniami wynoszącymi 0,2 j.).

Wyposażony w nie wymienną jednostkę zasilającą - oznakowanie CE i zgodność z normą RoHS w klasie bezpieczeństwa II zgodnie z normą określoną przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną - to urządzenie zapewnia natychmiastową oszczędność energii i ma znacznie dłuższy okres trwałości 30 000 godzin (około 3 lata) Tworząc realne rozwiązanie opłacalne i przyjazne dla środowiska.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, aby przejść do przyjaznego dla środowiska rozwiązania, skontaktuj się z naszymi oświetleniowymi ekspertami.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy