Poprzedni

Philips CoreLine LED Downlight DN130B | DALI Ściemnianie

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Philips CoreLine LED Downlight DN130B | DALI Ściemnianie

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Philips CoreLine LED Downlight DN130B | DALI Ściemnianie

CoreLine Downlight WH - DN130B firmy Philips to oprawa wnękowa przeznaczona do zamocowania reflektorów o standardowych żarówkach CFL o mocy 2x18W i 2x26W. Wykonany w obudowie z poliwęglanu z białym wykończeniem, ten uchwyt jest łatwy w instalacji dzięki standardowemu rozmiarowi wycięcia i złączom wciskanym. Oprawa ta - dostępna w ciepła biel (3000K) i zimna biel (4000K) ze wskaźnikiem oddawania barw 80, która zapewnia, że ​​kolory są prawdziwe i naturalne - tworzą naturalny efekt świetlny do zastosowań ogólnie oświetleniowych, z oceną IK02 (Zabezpieczony przed uderzeniem 0,2 j.) Oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe (do montażu na normalnie palnych powierzchniach).

Może być użyte

  • Wewnątrz w obudowie IP20 (zabezpieczony przed ciałami o średnicy 12 mm lub więcej, lub podobne przedmioty o długości nieprzekraczającej 80mm).
  • Na zewnątrz z oznaczeniem IP44 (zabezpieczony przed użyciem narzędzi i małych przewodów większych niż 1 milimetr i rozpylaniem wody z dowolnego kierunku).

Wyposażony w matrycowy moduł zasilający z interfejsem cyfrowego adresowania oświetlenia (DALI) - oznakowanie CE i zgodność z RoHS z klasą bezpieczeństwa II zgodnie z normą określoną przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną - urządzenie to zapewnia natychmiastowe oszczędności energii i znacznie dłuższy czas życia 50 000 godzin (nieprzerwanie przez co najmniej 6 lat), tworząc prawdziwe i przyjazne dla środowiska rozwiązanie.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, aby przejść do przyjaznego dla środowiska rozwiązania, skontaktuj się naszymi oświetleniowymi ekspertami.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy