Poprzedni

Philips CoreLine LED Downlight DN130B

Opis Philips CoreLine LED Downlight DN130B

CoreLine Downlight WH - DN130B firmy Philips to oprawa wnękowa przeznaczona do zamocowania opraw z konwencjonalnymi żarówkach o mocy 2x18W i 2x26W. Wykonany w obudowie z poliwęglanu z białym wykończeniem, ten uchwyt jest łatwy w instalacji dzięki standardowemu rozmiarowi wycięcia i złączom wciskanym. To urządzenie - dostępne w ciepła biel (3000K) i zimna biel (4000K) z wskaźnikiem oddawania barw 80, co zapewnia, że ​​kolory są prawdziwe i naturalne - tworzą naturalny efekt świetlny do zastosowań ogólnie oświetleniowych. Ten produkt ma rating IK02 (zabezpieczony przed uderzeniami wynoszący 0,2 j.) Oraz zabezpieczenie przed ogniem (do montażu na normalnie palnych powierzchniach).

Może być użyte

  • Kryty w klasie IP20 (zabezpieczony przed ciałami o średnicy 12 mm lub większym, lub podobne przedmioty o długości nieprzekraczającej 80 mm).
  • Nazewnątrz z oceną IP44 (zabezpieczony przed użyciem narzędzi i małych przewodów większych niż 1 milimetr i rozpylaniem wody z dowolnego kierunku).

Wyposażony w niewymienną jednostkę zasilającą - oznakowanie CE i zgodność z RoHS z klasą bezpieczeństwa I zgodnie z normą określoną przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną - to urządzenie zapewnia natychmiastowe oszczędności energii i znacznie dłuższy czas życia wynoszący 50 000 godzin (prawie 6 lat ) Tworząc realne rozwiązanie opłacalne i przyjazne dla środowiska.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, aby przejść do przyjaznego dla środowiska rozwiązania, skontaktuj się z naszymi oświetleniowymi ekspertami.

WięcejSwipe Up

Potrzebujesz pomocy lub porady?

Nasi eksperci od spraw oświetlenia pomogą Ci!

Możesz się z nami skontaktować od poniedziałku-piątku od 08:30-17:00

+48 223 97 08 44

Napisz do nas e-mail,
odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe!

loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy