Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Philips Classic LEDbulb E27 Edison

1 results
Opakowanie 10x Philips Corepro LEDbulb E27 Edison Włókno Przezroczysty 7W 806lm - 827 Bardzo Ciepła Biel | Zamienne 60W
241,08  193,90  bez VAT z VAT
i
Zamówienia poniżej 700,00 zł włącznie. VAT, koszt wysyłki to 30,00 zł Zamówienia poniżej 569,00 zł z wył. VAT, koszt wysyłki to 24,39 zł
+ 2,10  Podatek ekologiczny
Dostępne od zaraz
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

opis Philips Classic LEDbulb E27 Edison

Philips Classic LEDbulb E27 - żarówki LED firmy Philips zapewniają piękne, ciepłe białe światło, wyjątkowo długą żywotność oraz natychmiastowe, znaczne oszczędności energii. Dzięki czystej i eleganckiej konstrukcji, żarówka jest idealnym zamiennikiem dla jasnych żarówek. Pamiętaj, że nie wszystkie żarówki w tej serii są ściemnialne, a serie są dostępne z różnymi mocami świetlnymi, użyj naszego filtra, aby znaleźć swoją ulubioną żarówkę LED

Instalacja jest bardzo prosta dzięki modernizacji: odkręć starą lampę E27 z oprawy, gdy jest schłodzona, a następnie wkręć nową żarówkę LED w oprawę i zacznij oszczędzać na kosztach energii.

Żywotność klasycznej żarówki LED to 15000 godzin, żarówki mają żywotność około 1000 godzin, dlatego przełączając się na światło LED, zminimalizujesz koszty konserwacji i energii, a to bez uszczerbku dla jakości światła. CRI Philips LED żarówki LED jest zawsze większa niż 80, co zapewnia, że ​​kolory są wyświetlane jako prawdziwe i naturalne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady LED? Skontaktuj się z naszymi oświetleniowymi ekspertami!

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Recenzją

Ten produkt ma ocenę doskonały na podstawie 191 recenzji osób, które kupiły ten produkt.
Please wait, adding to cart...