Poprzedni

Osram SubstiTUBE T5 Świetlówki LED HF High Output AC

Osram SubstiTUBE T5 Świetlówki LED HF High Output AC

Opis Osram SubstiTUBE T5 Świetlówki LED HF High Output AC

Osram SubstiTUBE T5 Świetlówki LED HF High Output AC Jest doskonałym rozwiązaniem alternatywnym dla standardowej lampy dla statywów z elektronicznym statecznikiem.Dzięki tej lampie marki LED TL5 rurką zapewnisz długą żywotnośc i Nowazarowka.pl i pełną gwarancje.

Podczas wymiany lamp LED ważne jest,aby sprawdzić bieżącą moc I długość Lampy fluorescencyjnej.Ta lampa o mocyW jest zamiennikiem konwencjonalnej lampy fluorescencyjnej.W o długości mm. Ta lampa fluorescencyjna oszczędza do 70% kosztów enrgii w porównaniu ze standardową rurą T5

Ten produkt ma okres żywotność godzin. W przeciętnym środowisku biznesowym lampa ta trwa dłużej niż 15 lat. (52 tygodnie,10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku).Żywotność jest znacznie dłusza niż standardowa rura, która trwa tylko 24 000 godzin.Oczywiście bedziesz mieć Nowazarowka.pl wszystko w gwarancji.

Średnica jest równa rurze TL5: 16mm. Jasny kolor to, znany również jako. To sprawia,że lampa LED nadaje się do oświetlenia hal,firmy,fabryk pomieszczeń roboczych.

Możesz samodzielnie zainstalować rurę :

  • Przełącznik
  • Wsuń nową rurę LED T5
  • Wsuń nową rurę LED T5
  • Włącz zasilanie i oszczędż koszty energii!
WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy