Poprzedni

Osram Parathom LINE R7s

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Moc (W)

Osram Parathom LINE R7s

  • Moc (W)

Opis Osram Parathom LINE R7s

Osram Parathom LINE R7s jest idealnym rozwiązaniem alternatywnym dla LED zastępującym tradycyjne żarówki R7. Te żarówki mają rurowy kształt i długość 118 mm. Proszę sprawdzić pomiary aktualnej żarówki, ponieważ alternatywa LED może być grubsza niż zwykłe lampy, a zatem może nie pasować do oprawy. Osram Parathom LINE R7 ma takie samo światło jak konwencjonalne żarówki R7.

Korzyści z tych lamp osłaniających Osram Parathom LINE R7s

Ze względu na niski pobór mocy i długą żywotność można zaoszczędzić do 90% kosztów energii i konserwacji. Tradycyjne żarówki halogenowe R7s trwają tylko 2000 godzin, a żarówki LED zapewniają przeciętny czas życia nawet 15 000 godzin. Te żarówki nie emitują ciepła lub promieniowania UV. I instalacja jest bardzo prosta: odkręć starą żarówkę R7 z oprawy, gdy jest schłodzona, a następnie wkręć żarówkę LED w oprawę. Te żarówki charakteryzują się wysoką jakością firmy Osram i konkurencyjną ceną. Możesz używać tej lampy LED beztrosko i przy gwarancji Nowazarowka.

Czy potrzebujesz pomocy w przełączaniu się na LED lub informacje o potencjalnych oszczędnościach energii? Skontaktuj się bezpłatnie z naszymi ekspertami.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy