Poprzedni

Osram Parathom GU5.3 MR16

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Osram Parathom GU5.3 MR16

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Osram Parathom GU5.3 MR16

Lampy Osram Parathom GU5.3 MR16 są idealnymi alternatywami LED zastępującymi tradycyjne żarówki halogenowe z gniazdem GU5.3 (MR16). Produkty tej serii nie są ściemnialne. Jeśli chcesz produkt z funkcją ściemnialną wybierz . Wskaźnik renderowania kolorów powyżej 80 gwarantuje dobrą jakość światła i wysoką stabilność kolorów przy kącie wiązki 36 ° i są dostępne w tym samym świetle co Twoje obecne żarówki halogenowe:

  • 827 - 2700K (bardzo ciepła biel)
  • 840 - 4000K (chłodny biały)

Te reflektory LED charakteryzują się wysoką jakością firmy Osram i mogą łatwo zastąpić stare żarówki halogenowe o mocy 20W, 35W i 50W . Przełączanie na diody LED jest bardzo proste: odkręć starą lampę GU5.3 z oprawy po jej ostygnięciu i wkręć żarówkę LED Osram Parathom w oprawę.

Obszary zastosowania

Te reflektory mogą być używane w kilku dziedzinach, takich jak:

  • Sklepy,gościnność, muzea, galerie i sale wystawowe, domy mieszkalne i luksusowe.
  • Oznaczanie chodników, drzwi, schodów itd., podkreślanie akcentów, szafek reklamowych i okien sklepowych, punktowanie obiektów wrażliwych na ciepło, takich jak żywność, rośliny itd.

Korzyści

Idealny do oszczędnego oświetlenia punktowego, dzięki zintegrowanej technologii LED, która zapewnia te produkty LED o długiej żywotności do 15 000 godzin, oszczędzasz na kosztach energii i konserwacji z poszanowaniem środowiska (bez rtęci).

Czy potrzebujesz pomocy w przełączaniu się na LED lub informacje o potencjalnych oszczędnościach energii? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby uzyskać bezpłatne porady.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy