Poprzedni

Osram Parathom GU4 MR11

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Osram Parathom GU4 MR11

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Osram Parathom GU4 MR11

Osram Parathom GU4 MR11 są idealnymi alternatywami LED, które zastępują żarówki halogenowe z bazą GU4 (MR11). Nie wszystkie produkty tej serii są ściemnialne, ale jeśli zdecydujesz się na ten produkt z funkcją ściemnialną należy zauważyć, że należy użyć ściemniacza LED, w przeciwnym razie dioda LED może zostać uszkodzona. Wskaźnik oddawania barw powyżej 80 gwarantuje dobrą jakość światła przy kącie wiązki 36° i jest dostępny w jasnym kolorze: 827-2700K (bardzo ciepły biały).

Ta żarówka LED charakteryzuje się wysoką jakością firmy Osram i można łatwo wymienić starą żarówkę halogenową o mocy 20W. Przełączanie na diody LED jest bardzo proste: odkręć starą lampę GU4 z oprawy po jej ostygnięciu i wkręć żarówkę LED Osram Parathom w oprawę.

Obszary zastosowania

  • Sklepy i szafy reklamowe, muzea, galerie i wystawy, mieszkalne.
  • Oznaczanie chodników, drzwi, schodów itp.

Korzyści

Zintegrowana technologia LED, która zapewnia te produkty LED o długiej żywotności do 15 000 godzin, korzysta z 90% oszczędności energii i kosztów utrzymania. Ta żarówka Osram Parathom E27 E27 jest rtęciowa,emituje promieniowanie UV i ciepła.

Czy potrzebujesz pomocy w przełączaniu się na LED lub informacje o potencjalnych oszczędnościach energii? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby uzyskać bezpłatne porady.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy