Poprzedni

Osram Parathom GU10 PAR16

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Osram Parathom GU10 PAR16

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Osram Parathom GU10 PAR16

Osram Parathom GU10 PAR16 to idealne alternatywy dla lampy LED do wymiany żarówek halogenowych z gniazdem GU10 (PAR16), dzięki kompaktowej konstrukcji z pełnym szkłem i soczewki jednoskładnikowej. Produkty tej serii nie są ściemnialne. Jeśli chcesz product z funkcja ściemnialną wybierz Osram Parathom Advanced GU10 PAR16 | Ściemnianie . Wskaźnik renderowania kolorów powyżej 80 zapewnia ich dobrą jakość światła przy kącie wiązki 36° lub 120° (w zależności od modelu) i są dostępne w tym samym kolorze światła, co obecne żarówki halogenowe:

  • 827-2700K (bardzo ciepła biel)
  • 840- 4000K (chłodny biały)

Te żarówki LED odznaczają się wysoką jakością firmy Osram i mogą łatwo zastąpić stare żarówki halogenowe o mocy 35W, 50W i 80W. Przełączanie na diody LED jest bardzo proste: odkręcaj starą lampę GU10 z oprawy po ochłodzeniu i wkręć żarówkę LED Osram Parathom w oprawę.

Obszary zastosowania

  • Sklepy, gościnność, muzea, galerie i sale wystawowe, domy mieszkalne i luksusowe.
  • Oznaczanie chodników, drzwi, schodów, podkreślanie akcentów, szafek reklamowych i okien sklepowych, punktowanie obiektów wrażliwych na ciepło, takich jak żywność, rośliny itd.

Korzyści

Zintegrowana technologia LED, która zapewnia te produkty LED o długiej żywotności do 15 000 godzin, korzysta z 90% oszczędności energii i kosztów utrzymania. Ta żarówka Osram Parathom zawiera rtęć,emituje promieniowanie UV i ciepła.

Czy potrzebujesz pomocy w przełączaniu się na LED lub informacje o potencjalnych oszczędnościach energii? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby uzyskać bezpłatne porady.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy