Poprzedni

Osram Parathom E27 Reflektor

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Osram Parathom E27 Reflektor

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Osram Parathom E27 Reflektor

Osrama Parathom E27 Reflector jestidealnym zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek reflektorów z gniazdem typu E27. Żarówki mają solidną konstrukcję i są idealne zarówno do zastosowań ogólnych, jak i reflektorów za pomocą ciepłej, białej świetlówki LED. Wszystkie modele tej serii mają ten sam kolor jasności, co obecne halogeny. Zawsze wybieraj ten sam kształt co Twoja obecna lampa, inny kształt może nie pasować. Uwaga: Te żarówki nie są ściemniane. Chcesz mieć ściemnianą funkcję? Następnie wybierz Osram Parathom Advanced E27 Reflektor | Ściemnianie . Użyj zastępczego filtru mocy, aby łatwo ustalić prawidłowe wyjście światła. Przełączanie na LED oferuje wiele zalet!

Korzyści z tych żarówek LED Osram E27

Ze względu na niski pobór mocy i długą żywotność, można zaoszczędzić do 90% kosztów energii i utrzymania. Tradycyjne żarówki trwają tylko przez 1000 godzin, podczas gdy żarówki LED zapewniają średni okres żywotności do 15000 godzin. Te żarówki nie emitują promieniowania UV lub IR i są wolne od rtęci. Instalacja jest bardzo prosta: odkręć starą żarówkę E14 z oprawy, gdy jest schłodzona, a następnie wkręć żarówkę LED w uchwyt. Te żarówki charakteryzują się wysoką jakością firmy Osram i konkurencyjną ceną. Możesz używać tych lamp LED beztrosko z gwarancją Nowazarowka.

Czy potrzebujesz pomocy w przełączaniu się na LED lub na temat potencjalnych oszczędności energii? Skontaktuj się z naszymi ekspertami bezpłatnie.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy