Poprzedni

Osram Parathom Classic E27 Globe

Osram Parathom Classic E27 Globe

Opis Osram Parathom Classic E27 Globe

Osram Parathom Classic E27 są doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek z oprawą E27 za pomocą technologii LED. Wszystkie modele tej serii mają ten sam kolor światła, co obecne żarówki halogenowe, ale nie są ściemniane. Ta seria ma matowe wykończenie, a także różnice w mocy. Użyj zastępującego filtru w celu określenia prawidłowej mocy świetlnej. Przełączanie na LED oferuje wiele zalet!

Korzyści z tych żarówek LED Osram E27

Ze względu na niski pobór mocy i długą żywotność, można zaoszczędzić do 90% kosztów energii i utrzymania. Tradycyjne żarówki trwają tylko przez 1000 godzin, podczas gdy żarówki LED zapewniają średni okres żywotności do 15000 godzin. Instalacja jest bardzo prosta: odkręć starą żarówkę E27 z oprawy, gdy jest schłodzona, a następnie wkręć żarówkę LED w oprawę. Te żarówki charakteryzują się wysoką jakością firmy Osram i konkurencyjną ceną. Możesz używać tych lamp LED beztrosko z gwarancją Nowazarowka.

Czy potrzebujesz pomocy w przełączaniu się na LED lub informacje o potencjalnych oszczędnościach energii? Skontaktuj się z naszymi ekspertami bezpłatnie.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy