Poprzedni

Osram Parathom Classic E27 A | Zimna Biel

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Moc (W)

Osram Parathom Classic E27 A | Zimna Biel

  • Moc (W)

Opis Osram Parathom Classic E27 A | Zimna Biel

Żarówki Osram Parathom Classic E27 są doskonałym zamiennikiem żarówek żarowych i żarówek halogenowych. Ta żarówka jest wyposażona w gwint E27, która jest wymienna na jedną z wymiennych żarówek E27. Żarówki w tej serii mają zimno biały kolor (4000K). Wybierz w celu uzyskania wyraźnego wykończenia w otwartych urządzeniach, co promuje atmosferę w Twoim otoczeniu. Użyj zastępującego filtru mocy, aby określić prawidłowe wyjście światła. Dostępne są również 2 żarówki z czujnikiem dziennym. Zapewnia to, że żarówka włącza się tylko wtedy, gdy jest ciemno. Przełącznik na kierunkowskaz daje wiele korzyści, oszczędza nie tylko rachunek za energię, ale również przyczynia się do środowiska, ponieważ lampy LED nie zawierają rtęci, jak stare żarówki halogenowe i żarowe.

Zalety żarówki Osram

Ze względu na niskie zużycie energii i długą żywotność można zaoszczędzić do 90% kosztów energii i utrzymania. Tradycyjne żarówki mają tylko 1000 godzin. Instalacja jest bardzo prosta: odkręć starą żarówkę E27 z oprawy po jej ochłodzeniu i po prostu wkręć nową żarówkę LED w uchwyt.. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością firmy Osram i konkurencyjną ceną.

Usługa

Czy masz jakieś pytania po przeczytaniu powyższych informacji lub potrzebujesz pomocy w dokonaniu wyboru? Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów do spraw oświetleniowych.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy