Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Osram Parathom Classic E27 A | Ciepła Biel

9 results
Osram Parathom Retrofit Classic LED E27 Gruszka Włókno Przezroczysty 7.5W 806lm - 927 Bardzo Ciepła Biel | Najlepsze renderowanie kolorów - Zamienne 60W
18,50  14,83  bez VAT z VAT
i
Zamówienia poniżej 700,00 zł włącznie. VAT, koszt wysyłki to 30,00 zł Zamówienia poniżej 569,00 zł z wył. VAT, koszt wysyłki to 24,39 zł
+ 0,21  Podatek ekologiczny
Dostępne od zaraz
i
Ten produkt jest w magazynie, dołożymy wszelkich starań, aby wysłać go już dziś.
Ten produkt będzie dostępny we wspomnianym dniu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty były wysyłane w dniu, w którym znajdą się w magazynie.
Tego produktu nie ma obecnie w magazynie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę, że czas dostawy może się wydłużyć.
Ten produkt jest obecnie niedostępny. Chcesz kupić jedną lub więcej pozycji? Następnie złożymy zamówienie bezpośrednio u naszego dostawcy! Wyślemy Ci go tak szybko, jak to możliwe.

opis Osram Parathom Classic E27 A | Ciepła Biel

Osram Parathom Classic E27 są doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek z oprawą E27 za pomocą technologii LED. Wszystkie modele tej serii mają ten sam kolor światła, co obecne żarówki halogenowe, ale nie są z funkcją ściemnialną. Chcesz mieć ściemnianą funkcję? Następnie wybierz opcję . Wybierz wyraźne wykończenie w otwartych urządzeniach, aby stworzyć przyjemną atmosferę. Użyj zastępującego filtru w celu określenia prawidłowej mocy świetlnej. Dostępne są również dwa warianty dostępne z czujnikiem dziennym, co zapewnia, że ​​żarówka świeci tylko wtedy, gdy jest ciemno. Przełączanie na LED oferuje wiele zalet!

Korzyści z tych żarówek LED Osram E27

Ze względu na niski pobór mocy i długą żywotność, można zaoszczędzić do 90% kosztów energii i utrzymania. Tradycyjne żarówki trwają tylko przez 1000 godzin, podczas gdy żarówki LED zapewniają średni okres żywotności do 15000 godzin. Instalacja jest bardzo prosta: odkręć starą lampę E27 z oprawy, gdy jest schłodzona, a następnie wkręć żarówkę LED w oprawe. Te żarówki charakteryzują się wysoką jakością firmy Osram i konkurencyjną ceną. Możesz używać tych lampek LED beztrosko z gwarancją Nowazarowka.

Czy potrzebujesz pomocy w przełączaniu się na LED lub informacje o potencjalnych oszczędnościach energii? Skontaktuj się z naszymi specjalistami po bezpłatne informacje.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od oświetlenia, aby uzyskać bezpłatną poradę.

Recenzją

Ten produkt ma ocenę doskonały na podstawie 1 recenzji osób, które kupiły ten produkt.
Please wait, adding to cart...