Poprzedni

Osram Parathom Classic E27 A | Ciepła Biel

Osram Parathom Classic E27 A | Ciepła Biel

Opis Osram Parathom Classic E27 A | Ciepła Biel

Osram Parathom Classic E27 są doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek z oprawą E27 za pomocą technologii LED. Wszystkie modele tej serii mają ten sam kolor światła, co obecne żarówki halogenowe, ale nie są z funkcją ściemnialną. Chcesz mieć ściemnianą funkcję? Następnie wybierz opcję Osram Parathom Advanced Classic E27 A | Ściemnianie . Wybierz wyraźne wykończenie w otwartych urządzeniach, aby stworzyć przyjemną atmosferę. Użyj zastępującego filtru w celu określenia prawidłowej mocy świetlnej. Dostępne są również dwa warianty dostępne z czujnikiem dziennym, co zapewnia, że ​​żarówka świeci tylko wtedy, gdy jest ciemno. Przełączanie na LED oferuje wiele zalet!

Korzyści z tych żarówek LED Osram E27

Ze względu na niski pobór mocy i długą żywotność, można zaoszczędzić do 90% kosztów energii i utrzymania. Tradycyjne żarówki trwają tylko przez 1000 godzin, podczas gdy żarówki LED zapewniają średni okres żywotności do 15000 godzin. Instalacja jest bardzo prosta: odkręć starą lampę E27 z oprawy, gdy jest schłodzona, a następnie wkręć żarówkę LED w oprawe. Te żarówki charakteryzują się wysoką jakością firmy Osram i konkurencyjną ceną. Możesz używać tych lampek LED beztrosko z gwarancją Nowazarowka.

Czy potrzebujesz pomocy w przełączaniu się na LED lub informacje o potencjalnych oszczędnościach energii? Skontaktuj się z naszymi specjalistami po bezpłatne informacje.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy