Poprzedni

Osram Natura T8

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Osram Natura T8

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Osram Natura T8

Osram Natura T8 w atrakcyjnej cenie na NowaZarowka.pl Kupuj produkty wysokiej jakości marki Osram i ciesz się rabatami przy dużych zamówieniach ilościowych. Zapewniamy szybką wysyłkę w ciągu 24h! Skontaktuj się z nami!

Funkcje Osram Natura T8

Świetlówki liniowe Osram Natura T8 zostały stworzone do oświetlania produktów w sektorze spożywczym. W istocie, charakteryzują się specalnym kodem barwowym 76, który przeznaczony jest do stosowania przy podświetlaniu żywności. W naszej ofercie występuje świetlówka z trzonekiem G13 i średnicą rurki 26mm.

Średnia żywotność Osram Natura T8 to 20 000h, co pozwala na rzadsze stosowanie zamienników. W celu dłuższego utrzymania Żywotnośći, zalecamy stosowanie stateczników elektronicznych.

Osram Natura T8- charakterystyka:

Stosowanie

Osram Natura T8 możesz wykorzystać w supermarketach, piekarniach czy sklepach z świeżymi produktami. Podświetlone jedzenie będzie prezentować się bardzo apetycznie i świeżo, co przełoży się na zwiększoną sprzedaż.

Kontakt

W razie pytań skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Numer telefonu 0 22 397 08 44 lub e-mail: [email protected]

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy