Poprzedni

Osram Lumilux Chip Control T5

Osram Lumilux Chip Control T5

Opis Osram Lumilux Chip Control T5

Osram LUMILUX CHIP control T5 w atrakcyjnej cenie na NowaZarowka.pl Kupuj produkty wysokiej jakości marki Osram i ciesz się rabatami przy dużych zamówieniach ilościowych. Zapewniamy szybką wysyłkę w ciągu 24h! Skontaktuj się z nami!

Charakterystyka Osram LUMILUX CHIP control T5

Osram LUMILUX CHIP control T5 to świetlówki, które są specjalnie zaprojektowane do zastosowania, gdzie promieniowanie UV lub niebieskie elementy muszą być ograniczona do minimum, na przykład w zakładach produkujących mikroprocesory czy drukarniach.

Lampy Osram LUMILUX CHIP control T5 charakteryzują się doskonałym filtrem UV oraz dysponują funkcją ściemniania. Oferują one bardzo dobrą wydajność światła, do 90% strumienia świetlnego zostanie utrzymane przez całą żywotność lampy. Wszystkie lampy są dostępne o długości 115cm. Ich trzonek jest typu G5, jednak dostępne są w dwóch mocach:

Zastosowanie

Osram LUMILUX CHIP control T5 - do użycia tej lampy niezbędny jes statecznik (elektroniczny lub tradycyjny). Korzystając z statecznika elektronicznego lampa może osiągnąć żywotność 24 000 godzin.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań, zaparaszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami!

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy