Menu
Obsługa klienta
  • Darmowa wysyłka Dla zamówień powyżej 569 złotych (bez VAT) 700 złotych (z VAT)

  • Ponad 10000 produkty

  • Gwarancja do 5 lat

Użyj naszej wyszukiwarki żarówek i opraw !

Twój partner w markowym oświetleniu

NowaŻarówka.pl specjalizuje się w internetowej sprzedaży różnego rodzaju żarówek, świetlówek, opraw oraz aparatury renomowanych marek takich jak Philips, Osram, Sylvania czy holenderskiej firmy Noxion. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, mogą Państwo liczyć na fachową pomoc oraz poradę w wyborze odpowiedniego oświetlenia zarówno dla firm jak i dla klietów prywatnych.

Przejdź na LED i oszczędzaj!

Na naszej stronie NowaŻarówka.pl zawsze znajdą Państwo odpowiedni produkt w naszym asortymencie z ponad 5500 dostępnych produktów. Posiadamy także szeroką gamę żarówek LED, dzięki którym mogą Państwo zaoszczędzić do 80% na rachunkach za energię, jednocześnie redukując emisję CO2. W przypadku dużych zamówień wysyłamy specjalną ofertę i oferujemy dodatkowe zniżki.

Gwarancja i darmowa dostawa od 500 zł. bez VAT

Większość z naszych produktów jest obejmowana gwarancją od roku do nawet pięciu lat, co świadczy o wysokiej jakości produktów, które Państwo zamawiają. Nasze produkty są przeważnie dostępne w magazynie i dostarczane do Państwa w przeciągu paru dni. Przy zamówieniach powyżej 500 złotych bez VAT, produkty są dostarczane bez dodatkowych kosztów dostawy!