Poprzedni

Produktów od 1 do 24 z 828

828 produkty

Produktów od 1 do 24 z 828

828 produkty

Oprawy oświetleniowe zamów online na NowaZarowka.pl i korzystaj z atrakcyjnych rabatów! Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Oprawy oświetleniowe - charakterystyka

Oprawy oświetleniowe zwykle składają się z obudowy, reflektora i źródła światła. Zapewniają odpowiednią dystrybucję światła z dobrym kontrastem i chronią przed irytującym blaskiem.

Zadaniem opraw jest chronić lampę przed czynnikami zewnętrznymi tj. wilgoć i kurz, a także dawać najlepszy efekt oświetlenia w zależności w jakim miejscu jest używana.

Oprawy oświetleniowe posiadają szeroki zakres zastosowań: w domach, szkołach, biurach, halach sportowych, fabrykach czy magazynach, dlatego podzieliliśmy je na 4 główne kategorie:

  • oprawy oświetleniowe LED: dla oszczędności energii
  • oprawy wewnętrzne: do użytku tylko wewnętrznego
  • oprawy zewnętrzne: do użytku zewnętrznego
  • oprawy przemysłowe i handlowe 

Większość sprzedawanych opraw, nie posiada w zestawie żarówek, dlatego wszystkie informacje jaka żarówka będzie odpowiednia do oprawy opisane są w karcie produktu. 

Jak wybrać odpowiednią oprawę oświetleniową?

Przed zakupem oprawy zastanów się w jakim celu chcesz ją użytkować? Zdecyduj, czy może chcesz zaoszczędzić energię i wybierz

Oprawy oświetleniowe LED . W zależności od tego, gdzie będzie używana oprawa w budynku lub na zewnątrz, wybierz oprawę wewnętrzną lub zewnętrzną z ochroną IP.

W naszej szerokiej ofercie występują oprawy przeznaczone do umieszczania na suficie, ścianie i podłodze, w różnych kształatch: kątowe, okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe.

W zależności gdzie chcesz zainstalować lampę i jak często oświetlenie ma być używane, możesz wybrać oprawę z czujnikiem ruchu. 

Posiadamy specjalne oprawy do oświetlania wyjść ewakuacyjnych, które "magazynują" światło i w przypadku braku prądu, są w stanie nadal świecić do 3 godzin. 

Marki opraw oświetleniowych na NowaZarowka.pl!

  • Oprawy oświetleniowe Philips

Żarówki i statecznik są przeważnie w zestawie z oprawą. W opisie i charakterystyce pojedynczych produktów znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na ten temat. Oprawy oświetleniowe Philips są bardzo dobrej jakości, a dodatkowo producent daje 1 rok gwarancji (jeśli produkt ma żywotność poniżej 25 000 godzin) lub 3 lata gwarancji (jeśli produkt ma  żywotność powyżej 25 000 godzin).

  • Oprawy oświetleniowe SLV

 Oprawy niemieckiej marki SLV występują w różnorodnych kształtach, kolorach, design i z różnymi opcjami montażu. Producent daje 1 rok gwarancji. 

  • Oprawy oświetleniowe Linden

Marka naszej firmy NowaZarowka, której wysokiej jakości produkty wytwarzane są w Uni Europejskiej. Na oprawy oświetleniowe dajemy gwarancję 3 lat!

loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy