Poprzedni

Noxion Oprawy Hermetyczne LED Standard IP65

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Moc (W)

Noxion Oprawy Hermetyczne LED Standard IP65

  • Kod koloru
  • Moc (W)

Opis Noxion Oprawy Hermetyczne LED Standard IP65

Ta wodoodporna oprawa LED Noxion skada się z wysokiej jakości komponentów i zintegrowanej technologii LED.Ze względu na to,że jakość tego urządzenia zależy głównie od sterownika ,jest ona wyposażona w sterownik marki Philips.Jakość tego urządzenia jest mierzona zgodnie z normami pomiarowymi, LM-79 i LM-80.Szara oprawa ma zimny biały kolor światła z szerokim kątem światła o szerokości 120 stopni i dlatego jest szeroko stosowany.

Noxion kładzie duży nacisk na produkcję mocnych uchwytów.Dlatego obudowa jest w całości wykonana z poliwęglanu z półprzezroczystą pokrywą i dyfuzorem zapewniającym wysoką sprawność świetlną. Dyfuzor jest zamontowany z zaciskami ze stali nierdzewnej.Ten produkt jest odporny na uderzenia, wandalizm (IK08), wodoodporny i pyłoszczelny (IP65). Wymaga minimalnej konserwacji w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami TL.Może być stosowany w miejscach wilgotnych i zapylonych,takich jak przemysł ciężki ,parkingi, stacje mycia samochodów i korytarze. Może być również stosowany jako światło bezpieczeństwa ,pod warunkiem ,że wybierzesz wariant z awaryjnym światłem. Oświetlenie będzie trwać przez godzinę,jeśli zasilanie wyczerpie się.

Wodoodporność Noxion IP65 jest wyposażona w uchwyt sufitowy i haczyki zawieszeniowe ,dzięki czemu nie trzeba kupować dodatkowych elementów.Ponadto urządzenie to jest standardowe dla okablowania tranzytowwego. Umożliwia to podłączenie urządzeń do siebie nawzajem, tworząc szybką, prostą i niedrogą instalację. Dzięki technologii LED urządzenie nie musi być wymieniane po 10 000 godzin. Zintegrowane chipy LED zapewniają 70 000 godzin pracy, co jest średnio ponad 30 lat.

Warianty

  • 60cm - zastępuje wyposażenie 1x18W TL
  • 120cm - zastępuje wyposażenie 2x36W TL
  • 150cm - zastępuje wyposażenie 2x58W TL

Usługa

Dzięki długiej żywotności i doświadczeniu w tym produkcie, Nowazarowka może zapewnić 5 lat gwarancji na tej lampie LED. Czy masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy