Poprzedni

Noxion LED Tracklight 3-Phase Accento

Znajdź odpowiedni produkt korzystając z filtrów poniżej

Kod koloru

Noxion LED Tracklight 3-Phase Accento

  • Kod koloru

Opis Noxion LED Tracklight 3-Phase Accento

LED Tracklight Accento firmy Noxion to najwyższej jakości 3-fazowe światło torowe LED. to idealny zamiennik CDM / HCI o mocy 35 W i 70 W. Dzięki technologii LED możesz natychmiast zaoszczędzić na swoich wydatkach energetycznych. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem oddawania barw dzięki współczynnikowi CRI wynoszącemu 90. W ten sposób możesz oświecić określone produkty w swoim sklepie lub w sklepie z naturalnym renderowaniem kolorów. Co więcej, można go obracać o 90 ° i obracać o 355 °, aby temu zaradzić.

Obszary zastosowań

  • Sklepy oświetleniowe
  • Supermarkety
  • Salony wystawowe

Korzyści

Oświetlenie LED Noxion idzie w parze z uniwersalnym adapterem globalnym. Może być podłączony do wszystkich istniejących lub nowych systemów torowych lub innych certyfikowanych systemów szynowych. Może być podłączony do fazy 0, 1 2 i 3. Ten produkt LED ma żywotność 50000 godzin. Jego długa żywotność pozwala szybko uzyskać zwrot z inwestycji. Poza tym ma UGR <19. Dzięki Accento Twój budynek jest gotowy na przyszłość.

Usługa

Jeśli masz dodatkowe pytania po przeczytaniu tego, skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów w dziedzinie oświetlenia. Zapewniają bezpłatne porady.

WięcejSwipe Up
loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy